Do Sunrise Festival 2019 dołączają kolejne znane postacie ze sceny muzycznej

POBIERZ


Do Sunrise Festival 2019 dołączają kolejne znane postacie ze sceny muzycznej

Do Sunrise Festival 2019 dołączają kolejne znane postacie ze sceny muzycznej

Booka Shade - po udanym występie w ubiegłym roku Booka Shade powraca do Polski! Walter Merziger i Arno Kammermeier występują razem już od ponad dwóch dekad. Reprezentują szeroko pojętą muzykę house, zaś ich występy są idealnie dopełniane przez żywe instrumenty, takie jak perkusja czy klawisze.

Weikum jest jedną z najbardziej uznanych postaci na house'owej i technicznej mapie Polski. Pierwszy rozgłos udało mu się jednak uzyskać wśród fanów… trance'u. Jego debiutancki singiel „Strawberry Land” został wydany w wytwórni Ferry'ego Corstena i szybko zyskał popularność, co pomogło mu rozwinąć skrzydła.

Heidi to reprezentantka nurtu techno. Muzyką elektroniczną zainteresowała się dzięki pracy w sklepie z płytami. To wtedy postanowiła zostać DJ'ką. Już po kilku latach słuchacze BBC Radio 1 mogli usłyszeć jej autorskie sety.

Pysh - na początku był scratch, bo to właśnie od technik turntablistycznych Pysh rozpoczął swoją karierę. Dopiero później Filip Abramczyk pokochał muzykę house w różnych postaciach. Reprezentant stołecznej sceny nadal poszerza swoje muzyczne horyzonty dzięki współpracy z wieloma artystami. Jego brzmienia można było usłyszeć na wielu polskich i zagranicznych imprezach.

Eats Everything - wdarł się na salony muzyki techno już debiutanckim singlem w 2011 roku. "Entrance Song" zostało wydane w Pets Recordings - labelu polskiego duetu Catz & Dogz. To był dopiero początek. Później przyszły utwory w takich labelach jak Dirtybird, Hypercolour i Crosstown Rebels.

Chelina Manuhutu - urodzona w Holandii i wychowana w artystycznej rodzinie. Chelina Manuhutu coraz śmielej wkracza w branżę muzyki undergroundowej zyskując wsparcie czołowych nazwisk, takich jak Carl Cox. W stawianiu poważnych kroków trzydziestotrzylatka ma już doświadczenie - przez dekadą była bowiem zawodową modelką!

Tiga - jak to jest nosić okulary przeciwsłoneczne w nocy? Ten pan z pewnością o tym wie! Tiga zadebiutował na scenie muzycznej właśnie coverem “Sunglasses At Night”, który stał się międzynarodowym przebojem. Kanadyjczyk już w latach dziewięćdziesiątych był organizatorem imprez i właścicielem wytwórni płytowych. Jednym z jego największych komercyjnych sukcesów było umieszczenie jego utworu w soundtracku do gry GTA V.


Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn