Don Diablo zagra na Sunrise Festival 2019 z innymi producentami muzyki!

POBIERZ


Don Diablo zagra na Sunrise Festival 2019 z innymi producentami muzyki!

Don Diablo zagra na Sunrise Festival 2019 z innymi producentami muzyki!

Don Diablo - ikona nowoczesnej muzyki tanecznej, człowiek o gołębim sercu i jeden z twórców Future House'u, ale także twórca wytwórni muzycznej Hexagon już po raz czwarty zagra na Sunrise Festival. W ostatnich miesiącach Holender może pochwalić collabami z wielkimi gwiazdami, min. Emeli Sandé i Gucci Mane tworząc hit grany na całym świecie - “Survive” czy dopiero mający swoją premierę numer z Jessie J - “Brave”.

NERVO Australijski duet muzyczny tworzony przez bliźniaczki - Miriam i Olivię. Dziewczyny swoją pozycję na światowym rynku muzycznym wypracowały pisząc i komponując utwory dla światowych gwiazd - między innymi Kylie Minogue, Britney Spears czy Davida Guetty.

GROMEE godny reprezentant naszej sceny klubowej po raz kolejny odwiedzi polskie wybrzeże, by udowodnić swoje umiejętności. Nie dajcie się zwieść jego wielkim radiowym przebojom - prócz nich, w setach wychowanego w Krakowie artysty mają swoje miejsce najlepiej wyselekcjonowane klubowe smaczki, które tworzą podczas jego występów jeden z najlepszych klimatów na polskiej scenie muzyki elektronicznej.

Jay Hardway niezwykle uzdolniony DJ i producent prosto z Holandii. Jobke lubi eksperymentować w studiu, co udowodnił już nieraz, tworząc produkcje w wielu różnych gatunkach.

DJ KUBA & NEITAN to dwójka przyjaciół, już od lat tworząca jeden z najpopularniejszych duetów producenckich w Polsce - jednak mimo długiego stażu dopiero jakiś czas temu udało im się zyskać spory rozgłos także za granicą.

Keanu Silva długo musiał bić się o rozpoznawalność poza rodzinnymi stronami. Po dłuższym czasie, zainspirowany boomem na Future House, postanowił wziąć się za produkcję muzyki. Jego kariera rozpedzila się na dobre w 2016 roku dzięki singlom w Spinnin Records oraz Mixmash Records - jednak teraz Niemiec jest jednym z głównych filarów Hexagonu, labelu Don Diablo, z którym notabene Keanu wydał nową wersję klasyka “King Of My Castle”.


Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn