Kolejne gwiazdy muzyki zagrają na SUNRISE FESTIVAL 2019 - Poznaj ich już teraz!

POBIERZ


Kolejne gwiazdy muzyki zagrają na SUNRISE FESTIVAL 2019 - Poznaj ich już teraz!

Kolejne gwiazdy muzyki zagrają na SUNRISE FESTIVAL 2019 - Poznaj ich już teraz!

Cosmic Gate zagrają na SUNRISE FESTIVAL 2019! W 1999 roku Claus Terhoeven i Stefan Bossems - wtedy młodzi gniewni na niemieckiej scenie klubowej - postanowili połączyć siły i stworzyć jeden z najbardziej rozpoznawalnych duetów muzyki trance. Cosmic Gate znacie z pewnością z “Exploration Of Space” - utworu, który każdy szanujący się fan muzyki tanecznej pamiętać powinien! Ale to nie koniec sukcesów - same za siebie mówią niezliczone hitowe single, osiem studyjnych albumów i występy, będące gwarantem muzycznych uniesień. W tym roku Cosmic Gate wracają nad polskie morze po kilku latach przerwy. Usłyszycie ich na wypełnionej muzyką Trance Blue Stage już 20 lipca!

Oliver Smith na Sunrise Festival 2019! Skoro Armin van Buuren określa go słowami “doskonały DJ”, a Mixmag uważa za “najlepszą rzecz, która mogła przydarzyć się muzyce Trance”, no to nie ma innej opcji - mamy do czynienia z kimś naprawdę wartym uwagi. Oliver Smith pochodzi z Londynu i w ostatnich latach wniósł sporo świeżości do Anjunabeats - wytwórni Above & Beyond.

Jordan Suckley w naszym kraju Brytyjczyk był już nieraz, ale dopiero w Podczelu pokaże pełnię swoich możliwości. Podstawowe założenie występów Jordana - energia, energia i jeszcze raz energia. Nie dziwi to wcale - wszak producent za młodu był zakochany w klimatach Happy Hardcore. Oficjalne single wydaje już od 2009 roku - na koncie DJ`a są kolaboracje między innymi z takimi artystami, jak Ben Nicky, Ferry Corsten czy Simon Patterson.

Orjan Nielsen dołącza do line-upu Sunrise Festival 2019! Już jako dziecko wykazywał spore zainteresowanie muzyką. W wieku siedmiu lat młody Ørjan dostał swój pierwszy keyboard, na którym codziennie trenował przez bardzo długi czas. Dziewięć lat później wszedł w posiadanie własnego syntezatora, z pomocą którego nauczył się, jak tworzyć utwory.

Nicole Moudaber na Sunrise Festival 2019! Muzyka Techno może pochwalić się naprawdę mocną kobiecą reprezentacją, której stałym filarem jest Nicole Moudaber. Urodzona w Nigerii Brytyjka w latach 90. odegrała sporą rolę w popularyzacji muzyki tanecznej w... Libanie!

Jamie Jones na Sunrise Festival 2019! Czołowy reprezentant walijskiej sceny klubowej aktywnie działa na rynku muzycznym od 2003 roku, obracając się w House’owych klimatach. Stoi za znaną i lubianą przez koneserów wytwórnią Hot Creations. W 2011 roku Jamie został wybrany najlepszym DJem według czytelników portalu Resident Advisor.


Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn