Kolejni ogłoszeni artyści na Sunrise Festival 2019

POBIERZ


Kolejni ogłoszeni artyści na Sunrise Festival 2019

Kolejni ogłoszeni artyści na Sunrise Festival 2019

Alex M.O.R.P.H. - jest jednym z najdłużej trzymających się na rynku specjalistów od muzyki Trance na świecie. Pochodzi z Niemiec, a początki jego kariery sięgają połowy lat 90tych - z ruchomych platform będących częścią Love Parade udało mu się przenieść na sceny największych elektronicznych festiwali na świecie.

Nitrous Oxide / N2O to reprezentant mocnej, poznańskiej sceny muzyki Trance. Z pewnością kojarzycie go także z innych projektów - takich jak N20, 3rd Moon, Redmoon oraz Husaria.

Ben Nicky - wysokiej jakości Tech Trance to znak rozpoznawczy Brytyjczyka, który od kilku lat niewątpliwie znajduje się na fali wznoszącej, będąc jednym z wiodących przedstawicieli nowej fali producentów Trance’u rodem ze Zjednoczonego Królestwa. Warta uwagi jest także jego aktywność w mediach społecznościowych i naprawdę mocna interakcja z fanami.

Arctic Moon - już od najmłodszych lat wykazywał zainteresowanie muzyką. Bardzo szybko przekuło się ono w chęć produkowania własnych utworów, która przyszła w wieku szesnastu lat. Wtedy to powstał pierwszy alias Tomasza - East-NRG System. Jednak już trzy lata później poznaliśmy alias Arctic Moon, który z powodzeniem trwa do teraz.

KhoMha - Roberto swoją przygodę z muzyką elektroniczną zaczął już w wieku 14 lat, choć już wcześniej wykazywał zamiłowanie do klubowego grania. Jego energetyczne single są supportowane przez wielu trance’owych artystów, w tym przez Markusa Schulza, który jako jeden z pierwszych uwierzył w talent Kolumbijczyka. Jeden z jego singli - „Hydra” - zagościł nawet na ścieżce dźwiękowej filmu "Wild Card", zaś w 2017 roku został uznany za najlepszego DJa w Kolumbii.

Paul Van Dyk - żywa legenda muzyki Trance po raz kolejny odwiedzi Polskę! Dzięki niemal trzydziestoletniemu doświadczeniu Niemiec wciąż dobrze wie, co w duszy gra jego fanom.


Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn