PANEL LOGOWANIA

POLECANE IMPREZY


Ultra (UMF) Miami 2015

Ultra - Miami 2015

TranceFusion 2015 Praga

TRANCEFUSION 2015

Omen Płośnica Wielkanoc

Omen Płośnica - Święta (Wielkanoc 05-04-2015)

Fame Music Festival

Fame Music Festival - Wrocław (10-11.04.2015)


NEW INFORMACJE

FESTIVAL|EVENT

SUNRISE FESTIVAL

To jedna z najpopularniejszych imprez masowych w Polsce z muzyką elektroniczną, organizowana co roku na koniec ostatniego tygodnia lipca. Głównym miejscem organizacji imprezy jest Kołobrzeg (kołobrzeski Amfiteatr). Przedsięwzięcie aktualnie organizuje MDT Agency, a głównym pomysłodawcą był DJ Kris. Impreza ta również transmituje na żywo swoje wydarzenie w formie video oraz audio - przez stację radiową RMF-MAXXX.


INFORMACJE

SETY/NAGRANIA

ELECTROCITY 1408

Polski festival, który jest odbywany na przełomie wakacji w Klasztorze - Lubiąż koło miasteczka Wołowa. Z roku na rok przybywa na to wydarzenie co raz więcej fanów muzyki trance, progressive house oraz electronic, dla których zapraszani są producenci muzyczni z Polski oraz zagranicy. Od 2013 roku można oglądać oraz słuchać transmisji na żywo przez rozgłośnię radiową ESKA. W 2014 r. występował również znany duet ALY&FILA - FSOE350.


INFORMACJE

SETY/NAGRANIA

AUDIORIVER

Wydarzenie muzyczne organizowane w Płocku nad plażą "Wisła", raz w roku na przełomie miesiąca lipca, występują znani producenci muzyczni z zagranicy oraz Polscy - swoim fanom udostępniają muzykę w gatunku electro - progressive house oraz trance. Wszelkie informacje dotyczące zakupu i zamawiania biletów, oraz występowany lineup na tegoroczną edycję znajdziecie poniżej. Również udostępniamy sety audio oraz nagrania video z tej imprezy.


INFORMACJE

SETY/NAGRANIA

UMF

Ultra Music Festival - prawdziwa marka wydarzeń event, bardzo znana i rozpoznawalna na całym świecie, gdzie na festival zjeżdża się publika z różnych kontynentów świata. Bardzo różnorodna muzyka i wiele scen przygotowane dla fanów tej imprezy. Najpopularniejsze miejsca rozgrywanych imprez - Miami (USA), Split (CROATIA).


INFORMACJE

SETY/NAGRANIA

EDC

Electric Daisy Carnival - event, który zdobywa co raz większą popularność na całym świecie, jest rozgrywany w różnych krajach m.in. USA, Wielka Brytania, Meksyk. Każda edycja jest udostępniana przez oficjalny kanał "youtube" festival'u, więc możesz oglądać jak się bawi publika na żywo. Przedstawiamy również informacje na temat biletów, lineup'u - timetable, nagrań oraz setów, to wszystko znajdziesz poniżej.


INFORMACJE

SETY/NAGRANIA

TOMORROWLAND

Event, który zalicza się do najbardziej popularnych na całym świecie. Odbywany jest raz do roku, w miasteczku Boom (Belgia) ma za sobą już wiele edycji, które przeszły do historii w pamięci uczestników oraz w nagraniach video, setach audio, które zostały zapisane podczas nadawanej transmisji na żywo (live stream). W 2015 roku, również będzie odbywana pierwsza edycja Tomorrowland w Brazylii - SAO PAULO.


INFORMACJE

SETY/NAGRANIA

TOMORROWWORLD

Doskonały event, który ma za sobą mało edycji, lecz i tak jest głośno o nim raz do roku. Występują najlepsi artyści muzyki, jest wiele scen i również wszelaki gatunek muzyczny. Odbywa się w Stanach Zjednoczonych - ATLANTA (USA).


INFORMACJE

SETY/NAGRANIA

BEYOND WONDERLAND

Festival organizowany przez agencję event - insomniac. Wydarzenie rozgrywane jest w BAY AREA Shoreline Amphitheater & Grounds - zachodnim stanie USA. Wielu producentów różnorodnej muzyki co roku występuje na scenach tej imprezy. Wiele więcej informacji oraz udostępnione sety, nagrania znajdziecie poniżej.


INFORMACJE

SETY/NAGRANIA

QLIMAX

Event agencji Q-Dance, podczas którego grana jest muzyka głównie z gatunku hardstyle. Odbywa się co roku, w jedną z listopadowych nocy. Pierwszy raz impreza miała miejsce w 2000. Od listopada 2003 odbywa się regularnie na stadionie piłkarskim holenderskiego klubu piłkarskiego Vitesse Arnhem. W 2006 i 2007 odbył się także w Belgii.


INFORMACJE

SETY/NAGRANIA

DEFQON 1

Festival odbywający się co 365dni w Holandii, przez agencję muzyczną Q-DANCE. Preferowany gatunek muzyczny, hardstyle, hardcore. Poniżej przedstawiamy informacje na temat zakupu biletów, organizowanych wyjazdów z Polski oraz udostępniamy transmisję na żywo z DEFQON.1


INFORMACJE

SETY/NAGRANIA

Q-BASE

Festival odbywający się w Niemczech, Airport Weeze - przez agencję muzyczną Q-DANCE. Wydarzenie na którym z roku na rok rośnie liczba sprzedających biletów, co świadczy o zwiększonym zainteresowaniu tym event'em. Q-BASE jest rozpoznawalny w gatunkach, stylu muzyki hardstyle, hardcore.


INFORMACJE

SETY/NAGRANIA

HARDBASS

Festival, który rozgrywany jest przez agencję b2s. Odbywa się każdego roku w miasteczku Gelredome, Arnhem. Przeważa tu muzyka w gatunku hardstyle, hardcore oraz bass. Wszelkie nagrania, sety oraz informacje na temat tego wydarzenia znajdziesz poniżej.


INFORMACJE

SETY/NAGRANIA

DYSKOTEKA|CLUB

ENERGY2000 KATOWICE

W Katowicach, w samym Środku Śląskiej aglomeracji, powstało nowe Energy 2000. Dwadzieścia lat doświadczenia oraz ciągłe dążenie do doskonałości sprawiły, że w Katowicach narodziło się największe i najnowocześniejsze centrum rozrywki w Europie i jedno z niewielu na świecie, którego unikalny design i wystrój stworzony został przez amerykańskich kreatorów i projektantów najsławniejszych kasyn w Las Vegas.


SETY Z IMPREZ

OMEN PŁOŚNICA

Klub Omen mieści się w miejscowości Płośnica niedaleko Działdowa woj. Warmińsko-mazurskie. Założony w 2001 roku przez twórców ARENA TEAM - największej sieci dyskotek w Polsce północno-wschodniej. Obiekt posiada dwie sale taneczne - sala główna, sala dance oraz duży ogródek letni z balkonem i grill-barem. Główna sala lokalu posiada dwa poziomy taneczne - parkiet centralny i piętro. Wyposażona jest także w dwa doskonałe zaopatrzone drink-bary, ogromną ilość wygodnych lóż, światowej klasy nagłośnienie i oświetlenie.


SETY Z IMPREZ

ARENA KOKOCKO

Klub Arena powstał w 2004 roku. Oferuje swoim klientom 3 odrębne sale muzyczne, w sezonie letnim ogródek muzyczny wraz z gril-barem. Cztery dobrze zaopatrzone bary oraz odgrodzony i monitorowany parking. Klimat muzyczny na dużej Sali to wszelkie odmiany muzyki klubowej, technicznej oraz tanecznej. Sala dance + ogródek oferują muzykę komercyjną (dance, disco, disco polo, pop).


SETY Z IMPREZ

ARENA WYSOKA

Klub wyposażony w 2dwie sale z balkonami, z muzyką techniczną, dance i disco polo, ze scenami przeznaczonymi na występy oraz trzecią sale z muzyką komercyjną. Obiekt Znajduje się w odległościach: 25km od Elbląga, 37km od Malborka, 15km od Pasłęka i 20km od Dzierzgonia. Do dyspozycji klientów zostały oddane 4 duże bary, loże VIP, loże dla gości, duże dozorowane parkingi.


SETY Z IMPREZ

VIVA WINDYKI

Klub VIVA, to dwu parkietowe miejsce rozrywki o przekrojowym profilu muzycznym, którego głównym celem jest dobra zabawa, taneczność i miła atmosfera! Dlatego też usłyszysz u nas zarówno zaproszonych i znanych w Polsce dj'ów, jak i zespoły z gatunku muzyki dance i discopolo. Dyskoteka mieści się niedaleko miasta MŁAWA. Głównymi rezydentami klubu są DJ DEMON oraz DJ LACROS.


SETY Z IMPREZ

IBIZA GWIŹDZINY

Klub sieci ARENATEAM w Polsce, bardzo rozbudowane miejsce, klub preferuje 3 parkiety muzyczne o dużym obszarze, prezentowana jest muzyka różnego gatunku od electro, aż po discopolo. Nowoczesne oświetlenia LASER SHOW oraz rozbudowana scena muzyczna to wszystko wpływa pozytywnie na przyjeżdżających gości do dyskoteki, która organizuje imprezy w weekend'y oraz święta.


SETY Z IMPREZ

KLUB POMARAŃCZA

Kluby Pomarańcza w Polsce to jedne z najnowocześniejszych klubów w Europie środkowo-wschodniej, wyposażone w ultra nowoczesne systemy wizualno-ledowe oparte na technologi dostarczonej przez firmy ze Stanów Zjednoczonych i Niemiec specjalizujących się w technice eventowej. Kluby składają się z trzech poziomów, na których są usytuowane 3 niezależne parkiety, 2 pomieszczenia VIP, 6 Barów oraz restauracje Big American Steak.


SETY Z IMPREZ

BAJKA MIELNO

Klub Bajka w Mielnie znajduje się tuż przy głównym wejściu na plażę, w samym centrum imprezowym Mielna. KLUB BAJKA Wakacyjna ostoja klubowiczów, którzy doceniają klub przede wszystkim za klimat jaki panuje w lokalu. Jest on wynikiem m.in. znakomitego kontaktu DJ-ów z klubowiczami. Na parkiecie królują najlepsze klubowe rytmy. Na spragnionych czekają 2 dobrze zaopatrzone bary oraz barmani, o których umiejętnościach krążą już legendy.


SETY Z IMPREZ

AMBRA BLICHOWO

Klub AMBRA zaistniał na klubowej mapie Polski w 1994 roku i od tej pory z każdym miesiącem kreuje wyjątkowy i oryginalny klubowy styl. Jest to miejsce tętniące życiem i pozytywną energią, które co weekend oferuje swoim klientom nowe atrakcje, imprezy tematyczne i muzyczne szaleństwo. AMBRA CLUB to trzy- poziomowy, nowoczesny klub, z trzema parkietami i pięcioma barami zaopatrzonymi w trunki całego świata. Górny parkiet (na który składają się górna sala i obszerny balkon z oddzielnym parkietem) to klubowe brzmienia w wielu odmianach house oraz electro. Dolny parkiet to muzyka komercyjna, głównie w stylach black & disco.


SETY Z IMPREZ

IBIZA BOGUSZEWIEC

Miejsce w którym, przeważa muzyka taneczna, bardzo rozbudowana sala discopolo i również w której nie brakuje znanych producentów muzyki oraz zespołów discopolo. Klub Ibiza powstał w kwietniu 2006r. Należy do profesjonalnej sieci Klubów: Disco Team. W czasie swojej krótkiej historii gościł wielu gości polskiej sceny muzycznej: Q-bass & MP Project.


SETY Z IMPREZ

FACE'CLUB GDYNIA

Znana sieć klubowa FACE'CLUB, jednym obiektem jest właśnie dyskoteka, która mieści się w mieście Gdynia. W każdy weekend organizowane są doskonałe imprezy z udziałem gwiazd muzyki disco oraz dance. Nowoczesny wystrój wnętrza czy oświetlenia z nagłośnieniem to czeka wszystko na przybyłych gości.


SETY Z IMPREZ

MALIBU CLUB

Jedyne malibu w Polsce, niesamowity wystrój wnętrza, nowoczesne oświetlenie i wiele innych atrakcji, czeka na przybyłych gości. Dyskoteka mieści się w miasteczku niedaleko Sierpc a dokładniej w Borkowie Kościelnym.


SETY Z IMPREZ

EKWADOR MANIECZKI

(ZAMKNIĘTY - ROK 2014)

Ekwador w Manieczkach ma swoje miejsce w historii polskiego clubbingu i gdyby nie ta kuźnia talentów to niejeden polscki lider DJ-skich rankingów nie byłby dzisiaj tym kim jest. To właśnie w Ekwadorze zaczynały swoją karierę obecne gwiazdy zarówno polskiej, jak i już światowej sceny DJ. To właśnie pionierska ekipa Ekwadoru przełamała bariery i przetarła szlaki organizując pierwsze wielkie eventy muzyczne takie jak Sunrise With Ekwador w kołobrzeskim amfiteatrze, czy Amsterdam Dance Mission.


SETY Z IMPREZ

GALEON CLUB

(ZAMKNIĘTY - ROK 2014)

Club GALEON to jeden z nielicznych klubów, który może się poszczycić tak ogromnymi sukcesami - 9 lat tradycji, 9 lat zaufania, jakim obdarzyli nas Nasi goście - czyli Wy... klubowicze odwiedzający to wspaniałe miejsce jakim niewątpliwie jest Club GALEON. 16 kamer w jakości 720p (HD) gwarantuje Wam bezpieczeństwo na imprezie! Club GALEON znajduje się w Kawęczynie Sędziszowskim niedaleko Rzeszowa przy głównej drodze łączącej Sędziszów z Kolbuszową. Klub ten istnieje od Czerwca 2003 roku.


SETY Z IMPREZ

STATYSTYKA

Użytkowników:
8816
Artykułów:
5703
Odsłon artykułów:
1878099

Odwiedza nas 161 gości oraz 0 użytkowników.

Sunrise Festival 2013 - Kołobrzeg (Informacje)

Pobierz plik

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

 Sunrise Festival 2013 (MDT AGENCY)

WIĘCEJ INFORMACJI SF

SETY/NAGRANIA SF

UWAGA! Wymagane konto na stronie! linki do pobrania widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników! ZAREJESTRUJ SIĘ! lub jeżeli posiadasz konto ZALOGUJ SIĘ!

Sunrise Festival 2013 - Kołobrzeg wstępne informacje podają, że tegoroczny event rozpocznie się 26 Lipca! W Kołobrzeskim amfiteatrze! Bilety do nabycia będą dostępne w pierwszej fazie wydania! Początek Kwietnia. Mówi się, że zagoszczą na tegorocznym sunrise o wiele więcej gwiazd muzycznych niż dotychczas. Więcej informacji podamy niebawem, gdy odbędzie się pierwsza konferencja na temat sunrise 2013!. FACEBOOK EMUZA

 Nowa forma sprzedaży biletów na Sunrise Festival 2013

W tym roku MDT wprowadza nowy model sprzedaży. Będziecie mogli dokonać zakupu biletu metodą TICKETDIRECT (print@home) oraz dokonać płatności przelewem lub kartą przez serwis PayU. Ponadto, o przygotowanym przez MDT zestawieniu dj-ów, którzy wystąpią na 11 edycji festiwalu dowiecie się już za kilka dni. Agencja uważa, że zaproszeni artyści swoimi setami stworzą niesamowitą opowieść muzyczną, która zapisze się na kartach historii Sunrise Festival.

 Sunrise Festival 2013 - Ceny biletów, standard, vip

 Sunrise Festival 2013 - Ceny biletów, standard, vip

Znamy już ceny biletów, które będą dostępne do zakupu 1 MARCA od godz. 16:00! Dodatkowo w Poniedziałek będzie pewna informacja co do zaproszonych pierwszych artystów muzycznych na Sunrise Festival!

- Piątek / Standard 99 PLN / VIP 300 PLN
- Sobota / Standard 119 PLN / VIP 400 PLN
- Niedziela / Standard 50 PLN

Sunrise Festival 2013 - Kołobrzeg # Podsumowanie, i zamknięcie lineup'u

Jak dowiedzieliśmy się, Sunrise Festival, i organizatorzy imprezy zamknęli listę lineupu, czyli zaproszonych gwiazd muzycznych na tegoroczny SUNRISE! Poniżej przedstawiony jest właśnie aktualny lineup, i nie ulegnie on zmianie: - Showtek - Fedde Le Grand - DJ Chuckie - Dada Life - Danny Avila - Sebastian Ingrosso - Mark Knight- W&W - Jochen Miller - Crazibiza - Gregor Salto - DJ Kris - Axwell - Alesso - Prok & Fitch - Franky Rizardo - Nervo - Fafaq - Skytech - DJ Roco - Federico Scavo - Ummet Ozcan - Hard Rock Sofa - Tom Swoon - Blinders - Bream - Markus Schossow - DJ Alex

 After Party Sunrise Festival 2013 - 28 lipca w niedzielę!

O legendarnym afterze Sunrise Festival na pewno słyszeliście już wiele. Jest mnóstwo filmów, zdjęć i artykułów, tysiące opinii i jeszcze więcej wspomnień, których nikt wam nie odbierze. W niedzielę 28 lipca od rana spotykamy się na plaży centralnej w Kołobrzegu. W tym roku ojciec chrzestny i rezydent plażowej części Sunrise Festival MIQRO zaprosił na plażowe afterowanie takich dj`ów jak : - Ricardo - Matush - Matthew Clarck - Dj Flor - Milkwish - Jacob A (Vocal) - Pesos (Sax) # 28.07 Start 8:00 - Centralna plaża w Kołobrzegu.

 Sunrise Festival 2013 - Kołobrzeg - TIMETABLE DJ'S

 Sunrise Festival 2013 - Kołobrzeg - TIMETABLE DJ'S

Powyżej przedstawiamy, lineup jak również timetable na poszczególne dni i godziny! Wielu pewnie będzie chciało usłyszeć gwiazdy na amfiteatrze, jak również w tym samym czasie na parkingu!

 Timetable na AfterParty # Sunrise Festival 2013

 Timetable na AfterParty # Sunrise Festival 2013

Powyżej przedstawiamy plakat, gdzie nadano godziny występów do poszczególnych grających na AFTER PARTY! 28 Lipca w Niedzielę! Start godz. 8:00, zakończenie imprezy i Sunrise Festival godz. 18:00!


Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
DOWNLOAD

Poniżej udostępniamy nasze składanki, na których znajdziesz popularną muzykę z różnego gatunku muzycznego danego miesiąca. Wszystkie dostępne do ściągnięcia za pośrednictwem darmowego serwera "zippyshare". Po więcej zapraszamy do działu SKŁADANKI EMUZA!

PREMIERY MARZEC 2015  SKŁADANKA LUTY 2015 - PREMIERY MP3  SKŁADANKA STYCZEŃ 2015 - PREMIERY  Składanka vol.40 (GRUDZIEŃ 2014)