PANEL LOGOWANIA

POLECANE IMPREZY


TranceFusion 2015 Praga

TRANCEFUSION 2015

Omen Płośnica Wielkanoc

Omen Płośnica - Święta (Wielkanoc 05-04-2015)

Fame Music Festival

Fame Music Festival - Wrocław (10-11.04.2015)


NEW INFORMACJE

FESTIVAL|EVENT

SUNRISE FESTIVAL

To jedna z najpopularniejszych imprez masowych w Polsce z muzyką elektroniczną, organizowana co roku na koniec ostatniego tygodnia lipca. Głównym miejscem organizacji imprezy jest Kołobrzeg (kołobrzeski Amfiteatr). Przedsięwzięcie aktualnie organizuje MDT Agency, a głównym pomysłodawcą był DJ Kris. Impreza ta również transmituje na żywo swoje wydarzenie w formie video oraz audio - przez stację radiową RMF-MAXXX.


INFORMACJE

SETY/NAGRANIA

ELECTROCITY 1408

Polski festival, który jest odbywany na przełomie wakacji w Klasztorze - Lubiąż koło miasteczka Wołowa. Z roku na rok przybywa na to wydarzenie co raz więcej fanów muzyki trance, progressive house oraz electronic, dla których zapraszani są producenci muzyczni z Polski oraz zagranicy. Od 2013 roku można oglądać oraz słuchać transmisji na żywo przez rozgłośnię radiową ESKA. W 2014 r. występował również znany duet ALY&FILA - FSOE350.


INFORMACJE

SETY/NAGRANIA

AUDIORIVER

Wydarzenie muzyczne organizowane w Płocku nad plażą "Wisła", raz w roku na przełomie miesiąca lipca, występują znani producenci muzyczni z zagranicy oraz Polscy - swoim fanom udostępniają muzykę w gatunku electro - progressive house oraz trance. Wszelkie informacje dotyczące zakupu i zamawiania biletów, oraz występowany lineup na tegoroczną edycję znajdziecie poniżej. Również udostępniamy sety audio oraz nagrania video z tej imprezy.


INFORMACJE

SETY/NAGRANIA

UMF

Ultra Music Festival - prawdziwa marka wydarzeń event, bardzo znana i rozpoznawalna na całym świecie, gdzie na festival zjeżdża się publika z różnych kontynentów świata. Bardzo różnorodna muzyka i wiele scen przygotowane dla fanów tej imprezy. Najpopularniejsze miejsca rozgrywanych imprez - Miami (USA), Split (CROATIA).


INFORMACJE

SETY/NAGRANIA

EDC

Electric Daisy Carnival - event, który zdobywa co raz większą popularność na całym świecie, jest rozgrywany w różnych krajach m.in. USA, Wielka Brytania, Meksyk. Każda edycja jest udostępniana przez oficjalny kanał "youtube" festival'u, więc możesz oglądać jak się bawi publika na żywo. Przedstawiamy również informacje na temat biletów, lineup'u - timetable, nagrań oraz setów, to wszystko znajdziesz poniżej.


INFORMACJE

SETY/NAGRANIA

TOMORROWLAND

Event, który zalicza się do najbardziej popularnych na całym świecie. Odbywany jest raz do roku, w miasteczku Boom (Belgia) ma za sobą już wiele edycji, które przeszły do historii w pamięci uczestników oraz w nagraniach video, setach audio, które zostały zapisane podczas nadawanej transmisji na żywo (live stream). W 2015 roku, również będzie odbywana pierwsza edycja Tomorrowland w Brazylii - SAO PAULO.


INFORMACJE

SETY/NAGRANIA

TOMORROWWORLD

Doskonały event, który ma za sobą mało edycji, lecz i tak jest głośno o nim raz do roku. Występują najlepsi artyści muzyki, jest wiele scen i również wszelaki gatunek muzyczny. Odbywa się w Stanach Zjednoczonych - ATLANTA (USA).


INFORMACJE

SETY/NAGRANIA

BEYOND WONDERLAND

Festival organizowany przez agencję event - insomniac. Wydarzenie rozgrywane jest w BAY AREA Shoreline Amphitheater & Grounds - zachodnim stanie USA. Wielu producentów różnorodnej muzyki co roku występuje na scenach tej imprezy. Wiele więcej informacji oraz udostępnione sety, nagrania znajdziecie poniżej.


INFORMACJE

SETY/NAGRANIA

QLIMAX

Event agencji Q-Dance, podczas którego grana jest muzyka głównie z gatunku hardstyle. Odbywa się co roku, w jedną z listopadowych nocy. Pierwszy raz impreza miała miejsce w 2000. Od listopada 2003 odbywa się regularnie na stadionie piłkarskim holenderskiego klubu piłkarskiego Vitesse Arnhem. W 2006 i 2007 odbył się także w Belgii.


INFORMACJE

SETY/NAGRANIA

DEFQON 1

Festival odbywający się co 365dni w Holandii, przez agencję muzyczną Q-DANCE. Preferowany gatunek muzyczny, hardstyle, hardcore. Poniżej przedstawiamy informacje na temat zakupu biletów, organizowanych wyjazdów z Polski oraz udostępniamy transmisję na żywo z DEFQON.1


INFORMACJE

SETY/NAGRANIA

Q-BASE

Festival odbywający się w Niemczech, Airport Weeze - przez agencję muzyczną Q-DANCE. Wydarzenie na którym z roku na rok rośnie liczba sprzedających biletów, co świadczy o zwiększonym zainteresowaniu tym event'em. Q-BASE jest rozpoznawalny w gatunkach, stylu muzyki hardstyle, hardcore.


INFORMACJE

SETY/NAGRANIA

HARDBASS

Festival, który rozgrywany jest przez agencję b2s. Odbywa się każdego roku w miasteczku Gelredome, Arnhem. Przeważa tu muzyka w gatunku hardstyle, hardcore oraz bass. Wszelkie nagrania, sety oraz informacje na temat tego wydarzenia znajdziesz poniżej.


INFORMACJE

SETY/NAGRANIA

DYSKOTEKA|CLUB

ENERGY2000 KATOWICE

W Katowicach, w samym Środku Śląskiej aglomeracji, powstało nowe Energy 2000. Dwadzieścia lat doświadczenia oraz ciągłe dążenie do doskonałości sprawiły, że w Katowicach narodziło się największe i najnowocześniejsze centrum rozrywki w Europie i jedno z niewielu na świecie, którego unikalny design i wystrój stworzony został przez amerykańskich kreatorów i projektantów najsławniejszych kasyn w Las Vegas.


SETY Z IMPREZ

OMEN PŁOŚNICA

Klub Omen mieści się w miejscowości Płośnica niedaleko Działdowa woj. Warmińsko-mazurskie. Założony w 2001 roku przez twórców ARENA TEAM - największej sieci dyskotek w Polsce północno-wschodniej. Obiekt posiada dwie sale taneczne - sala główna, sala dance oraz duży ogródek letni z balkonem i grill-barem. Główna sala lokalu posiada dwa poziomy taneczne - parkiet centralny i piętro. Wyposażona jest także w dwa doskonałe zaopatrzone drink-bary, ogromną ilość wygodnych lóż, światowej klasy nagłośnienie i oświetlenie.


SETY Z IMPREZ

ARENA KOKOCKO

Klub Arena powstał w 2004 roku. Oferuje swoim klientom 3 odrębne sale muzyczne, w sezonie letnim ogródek muzyczny wraz z gril-barem. Cztery dobrze zaopatrzone bary oraz odgrodzony i monitorowany parking. Klimat muzyczny na dużej Sali to wszelkie odmiany muzyki klubowej, technicznej oraz tanecznej. Sala dance + ogródek oferują muzykę komercyjną (dance, disco, disco polo, pop).


SETY Z IMPREZ

ARENA WYSOKA

Klub wyposażony w 2dwie sale z balkonami, z muzyką techniczną, dance i disco polo, ze scenami przeznaczonymi na występy oraz trzecią sale z muzyką komercyjną. Obiekt Znajduje się w odległościach: 25km od Elbląga, 37km od Malborka, 15km od Pasłęka i 20km od Dzierzgonia. Do dyspozycji klientów zostały oddane 4 duże bary, loże VIP, loże dla gości, duże dozorowane parkingi.


SETY Z IMPREZ

VIVA WINDYKI

Klub VIVA, to dwu parkietowe miejsce rozrywki o przekrojowym profilu muzycznym, którego głównym celem jest dobra zabawa, taneczność i miła atmosfera! Dlatego też usłyszysz u nas zarówno zaproszonych i znanych w Polsce dj'ów, jak i zespoły z gatunku muzyki dance i discopolo. Dyskoteka mieści się niedaleko miasta MŁAWA. Głównymi rezydentami klubu są DJ DEMON oraz DJ LACROS.


SETY Z IMPREZ

IBIZA GWIŹDZINY

Klub sieci ARENATEAM w Polsce, bardzo rozbudowane miejsce, klub preferuje 3 parkiety muzyczne o dużym obszarze, prezentowana jest muzyka różnego gatunku od electro, aż po discopolo. Nowoczesne oświetlenia LASER SHOW oraz rozbudowana scena muzyczna to wszystko wpływa pozytywnie na przyjeżdżających gości do dyskoteki, która organizuje imprezy w weekend'y oraz święta.


SETY Z IMPREZ

KLUB POMARAŃCZA

Kluby Pomarańcza w Polsce to jedne z najnowocześniejszych klubów w Europie środkowo-wschodniej, wyposażone w ultra nowoczesne systemy wizualno-ledowe oparte na technologi dostarczonej przez firmy ze Stanów Zjednoczonych i Niemiec specjalizujących się w technice eventowej. Kluby składają się z trzech poziomów, na których są usytuowane 3 niezależne parkiety, 2 pomieszczenia VIP, 6 Barów oraz restauracje Big American Steak.


SETY Z IMPREZ

BAJKA MIELNO

Klub Bajka w Mielnie znajduje się tuż przy głównym wejściu na plażę, w samym centrum imprezowym Mielna. KLUB BAJKA Wakacyjna ostoja klubowiczów, którzy doceniają klub przede wszystkim za klimat jaki panuje w lokalu. Jest on wynikiem m.in. znakomitego kontaktu DJ-ów z klubowiczami. Na parkiecie królują najlepsze klubowe rytmy. Na spragnionych czekają 2 dobrze zaopatrzone bary oraz barmani, o których umiejętnościach krążą już legendy.


SETY Z IMPREZ

AMBRA BLICHOWO

Klub AMBRA zaistniał na klubowej mapie Polski w 1994 roku i od tej pory z każdym miesiącem kreuje wyjątkowy i oryginalny klubowy styl. Jest to miejsce tętniące życiem i pozytywną energią, które co weekend oferuje swoim klientom nowe atrakcje, imprezy tematyczne i muzyczne szaleństwo. AMBRA CLUB to trzy- poziomowy, nowoczesny klub, z trzema parkietami i pięcioma barami zaopatrzonymi w trunki całego świata. Górny parkiet (na który składają się górna sala i obszerny balkon z oddzielnym parkietem) to klubowe brzmienia w wielu odmianach house oraz electro. Dolny parkiet to muzyka komercyjna, głównie w stylach black & disco.


SETY Z IMPREZ

IBIZA BOGUSZEWIEC

Miejsce w którym, przeważa muzyka taneczna, bardzo rozbudowana sala discopolo i również w której nie brakuje znanych producentów muzyki oraz zespołów discopolo. Klub Ibiza powstał w kwietniu 2006r. Należy do profesjonalnej sieci Klubów: Disco Team. W czasie swojej krótkiej historii gościł wielu gości polskiej sceny muzycznej: Q-bass & MP Project.


SETY Z IMPREZ

FACE'CLUB GDYNIA

Znana sieć klubowa FACE'CLUB, jednym obiektem jest właśnie dyskoteka, która mieści się w mieście Gdynia. W każdy weekend organizowane są doskonałe imprezy z udziałem gwiazd muzyki disco oraz dance. Nowoczesny wystrój wnętrza czy oświetlenia z nagłośnieniem to czeka wszystko na przybyłych gości.


SETY Z IMPREZ

MALIBU CLUB

Jedyne malibu w Polsce, niesamowity wystrój wnętrza, nowoczesne oświetlenie i wiele innych atrakcji, czeka na przybyłych gości. Dyskoteka mieści się w miasteczku niedaleko Sierpc a dokładniej w Borkowie Kościelnym.


SETY Z IMPREZ

EKWADOR MANIECZKI

(ZAMKNIĘTY - ROK 2014)

Ekwador w Manieczkach ma swoje miejsce w historii polskiego clubbingu i gdyby nie ta kuźnia talentów to niejeden polscki lider DJ-skich rankingów nie byłby dzisiaj tym kim jest. To właśnie w Ekwadorze zaczynały swoją karierę obecne gwiazdy zarówno polskiej, jak i już światowej sceny DJ. To właśnie pionierska ekipa Ekwadoru przełamała bariery i przetarła szlaki organizując pierwsze wielkie eventy muzyczne takie jak Sunrise With Ekwador w kołobrzeskim amfiteatrze, czy Amsterdam Dance Mission.


SETY Z IMPREZ

GALEON CLUB

(ZAMKNIĘTY - ROK 2014)

Club GALEON to jeden z nielicznych klubów, który może się poszczycić tak ogromnymi sukcesami - 9 lat tradycji, 9 lat zaufania, jakim obdarzyli nas Nasi goście - czyli Wy... klubowicze odwiedzający to wspaniałe miejsce jakim niewątpliwie jest Club GALEON. 16 kamer w jakości 720p (HD) gwarantuje Wam bezpieczeństwo na imprezie! Club GALEON znajduje się w Kawęczynie Sędziszowskim niedaleko Rzeszowa przy głównej drodze łączącej Sędziszów z Kolbuszową. Klub ten istnieje od Czerwca 2003 roku.


SETY Z IMPREZ

STATYSTYKA

Użytkowników:
8839
Artykułów:
5774
Odsłon artykułów:
1886274

Odwiedza nas 26 gości oraz 1 użytkownik.

  • Puszas

Sunrise Festival 2014 - Kołobrzeg

Pobierz plik

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

 Sunrise Festival 2014-07-25/27 (MDT) Kołobrzeg

SF 2014 KOŁOBRZEG NA ŻYWO!

WIĘCEJ INFORMACJI SF 2014

UWAGA! Wymagane konto na stronie! linki do pobrania widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników! ZAREJESTRUJ SIĘ! lub jeżeli posiadasz konto ZALOGUJ SIĘ!

SETY/NAGRANIA SF 2014!

Sunrise Festival 2014 - Kołobrzeg! Magiczne miejsce, niesamowity klimat, i cudowna publika! Kto przyjeżdża na Sunrise Festival, może to tak określić! Z roku na rok, jest lepiej, ze względu na przygotowania i organizację, dodatkowo zapraszanych jest więcej wykonawców i dj'ów muzyki, która jest prezentowana przez nich podczas rozgrywanego festivalu. Odnośnie SF 2014, bilety do nabycia będą prawdopodobnie dostępne na początku Marca 2014r. o wyznaczonej godzinie. Już teraz możesz posłuchać nagrań z poprzedniej edycji SF 2013. Przeglądać zdjęcia.

TRAILER

 Sunrise Festival 2014 - kto wystąpi/zagra?

W sieci, ostatnio trwają spekulację, kto zagra na przyszłorocznym Sunrise Festival 2014? Wiele wskazuje iż, w kolejnej edycji można będzie usłyszeć Armina van Buuren'a - napisano tak na ostatnim wpisie fanpage SF!. Czy okaże się to prawdą? Wiele osób wskazuje też na m.in. Hardwell, Dyro, Nicky Romero i wielu innych! Dyskusja trwa na fanpage! Zapraszamy!

 Sunrise Festival 2014 - Bilety/Tickets

Kolejna edycja Sunrise Festival odbędzie się w Kołobrzegu w dniach 25, 26, 27 lipca. 3 dni świetnej zabawy dzięki wspaniałym artystom, których poznawać będziemy tradycyjnie w kilku fazach. Sprzedaż biletów rusza 1 marca, na oficjalnej stronie SF pod tym adresem, www.sunrisefestival.pl

 Nicky Romero, Showtek, Music GLOWINTHEDARK, DANNIC, Jordy Dazz, otwierają line-up Sunrise Festival 2014

 Nicky Romero, Showtek, Music GLOWINTHEDARK, DANNIC, Jordy Dazz, otwierają line-up Sunrise Festival 2014

Nicky Romero Showtek Music GLOWINTHEDARK DANNIC i Jordy Dazz otwierają line-up 12 edycji festiwalu. O kolejnych artystach dowiecie się już niebawem na oficjalnym fanpage festivalu bądź na oficjalnej stronie!  Bilety na imprezę będzie można nabyć już w sobotę 1 marca o godz. 15:00 na stronie internetowej: www.bilety.sunrisefestival.pl Nowością w bileterii będzie możliwość zakupu biletów w systemie ratalnym. Ceny promocyjnej puli biletów dla stałych bywalców NASZEGO festiwalu kształtują się następująco:
PIĄTEK – 99 PLN
SOBOTA – 119 PLN
VIP PIĄTEK – 400 PLN
VIP SOBOTA – 500 PLN

 DVBBS & Borgeous, Dirty Rush & Gregor Es, Tujamo - Sunrise Festival 2014

Tujamo to z pewnością rewelacyjna wiadomość dla fanów kochających dobry GROOVE. Tujamo stoi za wielkimi przebojami "Who" oraz "Boneless" - to chyba już mówi samo za siebie? W polsce po raz pierwszy. W sobotę 26 lipca na Sunrise Festival 2014.

Dirty Rush & Gregor Es pochodzą z Małopolski i Śląska. Swoje studio mają w Krakowie. Legenda głosi, że ich numery koszą lepiej niż sprzęt marki Husqvarna! Electro house najwyższej klasy. I to z Kraju nad Wisłą. Panowie odpowiedzialni za "Plunk", "Carbon" i "Speakers Up" wystąpią w piątek 25 lipca na parkingu.

DVBBS to dwójka kanadyjskich dj-ów i producentów. To właśnie oni zawładnęli światem wielkim hitem "Tsunami", który na pewno znacie z anteny RMF MAXXX. To będzie ich pierwszy występ w Polsce i cieszymy się, że właśnie na naszej imprezie. Na Sunrise Festival 2014!

 René Amesz & Tom Swoon na Sunrise Fesival 2014

René Amesz jest legendą wytwórni Toolroom Knights. To jeden z tych producentów, którego utwory na amfiteatrze kołobrzeskim wpiszą się idealnie w panujący tam klimat. Groove na 110%.

Tom Swoon to nasz rodak, którym możemy się głośno pochwalić. Support jego utworów podpisują Nicky Romero, Hardwell, Tiësto i wielu innych artystów światowej czołówki. W swojej karierze występował już m.in w USA, UK, Belgii i Holandii. Na Sunrise Festival wystąpi po raz drugi. W piątek 25 lipca!

 Deorro, MAKJ, Chocolate Puma, Skytech, Mark Knight - Sunrise Festival 2014 Kołobrzeg!

Sunrise Festival odbędzie się po raz dwunasty tego lata. Zgodnie z naszą obietnicą dzisiaj ogłosiliśmy kolejnych artystów, którzy wystapią w Amfiteatrze przy ulicy Fredry 1 w Kołobrzegu. Deorro, MAKJ i Chocolate Puma- to świeżość na naszej imprezie. Do tego Mark Knight, weteran housowego podwórka z niezmiernie ciekawą bio i dyskografią oraz nasz polski artysta, którym możemy się głośno pochwalić - Skytech. Pamiętajcie, że bilety możecie aktualnie zamówić w cenie III puli - Piątek 119 PLN, sobota 139 PLN. Więcej info o kolejnych artystach i imprezie niedzielnej niebawem.

 NERVO - Sunrise Festival 2014

NERVO to siostry bliźniaczki pochodzące z Australii. Miriam i Olivia to prawdopodobnie najbardziej aktywne kobiety w przemyśle muzyki elektronicznej. Są fotomodelkami, kompozytorkami, producentkami i dj-kami. W swojej karierze muzycznej pisały i komponowały utwory dla gwiazd muzyki pop, tj. Kesha, Sophie Ellis-Bextor, Ashley Tisdale a nawet Pussycat Dolls. Ponadto, mają na swoim koncie kilka wielkich klubowych przebojów, takich jak wspólne nagranie z duetem Dimitri Vegas & Like Mike i Afrojackiem „The Way We See The World“ oraz single „Like Home“, czy „Reason“. Na Sunrise Festival wystąpią po raz drugi. W sobotę 26 lipca.

 BLINDERS, R3HAB, Fedde Le Grand - Sunrise Festival 2014

BLINDERS pomimo młodego wieku i stażu w przemyśle muzycznym zdążył osiągnąć sukces na scenie międzynarodowej. Swoje utwory wydawał w wielu zaskakujących wytwórniach jak Phazing, Zouk, Flamingo czy Strictly Rhythm.

R3hab to kolejna wschodząca gwiazda holenderska, która podbija świat. Na swoim koncie ma kilkadziesiąt klubowych przebojów oraz remiksów m.in dla Lady Gagi, Tiesto, Pitbulla, Jennifer Lopez, Rihanny, Katy Perry i Davida Guetty.

Fedde Le Grand to wielki DJ i jeden z najlepszych producentów muzyki House na świecie. Przez kilkanaście lat pracował na sukces swojej marki. Występuje na największych festiwalach i w najlepszych klubach na świecie.

 ADAM DE GREAT, GROMEE, Bartes, Fafaq - Sunrise Festival 2014

ADAM DE GREAT na scenie klubowej i festiwalowej nieprzerwanie występuje od ponad 15 lat. Jego muzyczny znak rozpoznawczy to bardzo energetyczne występy w których przekazuje publiczności ogromną dawkę pozytywnych wrażeń.

gromee to krakowski DJ, producent, remixer, autor tekstów i kolekcjoner muzyki.

Bartes - Official Fanpage to jeden z nielicznych Polaków, który kilkakrotnie swoje sety prezentował w wielu klubach na Ibizie - grał między innymi w klubie Pacha, Bora Bora, Km5 oraz Bubbles.

Fafaq w swoich setach gra przegląd muzyki remontowo-budowlanej z lekką nutką piły mechanicznej i uderzenia młotkiem. Jest wesoło, wokalnie, progresywnie i kolorowo – wszystko co dobre, przy czym ludzie dostają emocjonalnych dreszczy.


Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
DOWNLOAD

Poniżej udostępniamy nasze składanki, na których znajdziesz popularną muzykę z różnego gatunku muzycznego danego miesiąca. Wszystkie dostępne do ściągnięcia za pośrednictwem darmowego serwera "zippyshare". Po więcej zapraszamy do działu SKŁADANKI EMUZA!

PREMIERY MARZEC 2015  SKŁADANKA LUTY 2015 - PREMIERY MP3  SKŁADANKA STYCZEŃ 2015 - PREMIERY  Składanka vol.40 (GRUDZIEŃ 2014)