AUDIORIVER INFORMACJE

Witaj, w tym dziale znajdziesz wszelkie informacje na temat rozgrywanego AUDIORIVER FESTIVAL o którym jest głośno co roku w Płocku. Właśnie poniżej dowiesz się o nadchodzących edycjach. Publikujemy wiadomości na temat biletów, lineup, timetable, audycji/relacji na żywo i wielu innych...

Audioriver 2015 w Płocku na żywo (stream live)


Audioriver 2015 w Płocku na żywo (stream live)

Audioriver 2015 w Płocku na żywo (stream live)

Audioriver 2015 - Płock (plaża nad Wisłą)

Audioriver 2015 - Timetable DJs

Internauci szukają odpowiedzi na pytanie, czy będzie transmitowany festival audioriver rozgrywany w Płocku? Odpowiadamy że w poprzednich edycjach zajmowała się tym rozgłośnia radiowa RADIO CZWÓRKA 4 - POLSKIE RADIO - przeprowadzano ciekawe wywiady z artystami oraz puszczano ich występy w rozgłośni na żywo. W tym roku również będzie prowadzona transmisja live przez tą rozgłośnię ponieważ dowiadujemy się o tym z jedych ich artukułów pt. Audioriver 2015: relacje i wywiady z gwiazdami w Czwórce

Audioriver 2015 live


Audioriver 2015 - Timetable DJs


Audioriver 2015 - Timetable DJs

Audioriver 2015 - Timetable DJs

Przedstawiamy listę występów poszczególnych gwiazd muzycznych na tegorocznym festivalu AUDIORIVER 2015 odbywającego się w najbliższy weekend (24, 25, 26 lipiec 2015). Kilka scen na których zaprezentują swój występ jak z najlepszej strony zaproszeni producenci i artyści.


Audioriver Płock 2015 - Podsumowanie Przed Festiwalem


Audioriver Płock 2015 - Podsumowanie Przed Festiwalem

Audioriver Płock 2015 - Podsumowanie Przed Festiwalem

Klika dni przed festivalem AUDIORIVER rozgrywanym w Płocku podsumowujemy zgromadzone informację na edycję w 2015 roku. Przypominamy że wydarzenie rozegra się 24, 25 oraz 26 lipca. Zagra na nim wiele znanych artystów i producentów muzycznych, którzy swój występ będą prezentować na specjalnie przygotowanej scenie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz przechodząc w ten artykuł Audioriver 2015 - Płock (plaża nad Wisłą) - Audioriver 2015 ogłasza podział na dni i sceny (timetable) - Płock 

MAPA FESTIVALU AUDIORIVER

Audioriver 2015 - Płock MAPA

Organizatorzy również zadbali o mapę która przedstawia obiekty w poszczególnych miejscach - oraz będą występowały podczas rozgrywania tego wydarzenia.


Audioriver 2015 ogłasza podział na dni i sceny (timetable) - Płock


Audioriver 2015 ogłasza podział na dni i sceny (timetable) - Płock

Audioriver 2015 ogłasza podział na dni i sceny (timetable) - Płock

AUDIORIVER BY NIGHT

Plaża nad Wisłą w Płocku / od 19:00 do 07:00 w piątek i sobotę. Nazwiska podane w porządku alfabetycznym, a nie wg kolejności koncertów.

PIĄTEK (24 lipca) / FRIDAY (24 July)

Main Stage:
Róisín Murphy
Crazy P live
Gramatik
Hercules and Love Affair
3AM Boyz live
Juniore b2b Conradq
Last Robots
Novika & Mr. Lex

VJ: JQM

Circus Tent:
Audion live
Ben Klock b2b MARCEL DETTMANN
Fur Coat
Joy Orbison
An On Bast live
Siasia

VJs: Nocny Marek + FTVision

Last.fm Hybrid Tent:
Dieselboy
Dj Marky feat. Stamina MC
High Contrast
Icicle – Entropy live
Jaguar Skills
Noisia
Rawtekk live
Ginee
NeverAfter feat. MC LowQui

VJ: FkS

Wide Stage:
ALSO (Second Storey & Appleblim) live
Baasch
Feel my Bicep
Graze live
Kalipo live
Post Scriptum live
wants

VJ: Derubare

Cities Tent:
Kosmos
Miód
Seb & Rodrigezz
Venter live

VJ: No Gravity

SOBOTA (25 lipca) / SATURDAY (25 July)

Main Stage:
Underworld
Damian Lazarus & The Ancient Moons
NERVY
Roni Size Reprazent live
Spor feat. SP:MC
Bartek Winczewski
Klaves
Wonter

VJ: JQM

Circus Tent:
Adam Beyer
CW/A (Clockwork & Avatism) live
RØDHÅD
Solomun (Official)
Tale Of Us
Akme b2b Piotr Bejnar
bshosa

VJs: Nocny Marek + FTVision

Last.fm Hybrid Tent:
Panteros666 / Sam Tiba / Canblaster (Club cheval)
John Talabot (dj set)
Simian Mobile Disco (dj set)
Tiga live
Bueno Bros
Selvy

VJ: FkS

Wide Stage:
Karenn ( Blawan & Pariah) live
SpectraSoul
Technimatic
Zenker Brothers
HV/Noon
Invent
Rubber Dots

VJ: Derubare

Cities Tent:
DEAS
Meg & Discox
Narrenhaus
Thomas Langner

VJ: No Gravity

AUDIORIVER SUN/DAY / SOLD-OUT

Niedziela, 26 lipca / July 26

Secret location, Płock

Stage One:
Anja Schneider
Black Coffee
Damian Lazarus
Glasse
Angelo Mike & Leon

Stage Two:
Breakage
DBridge
London Elektricity Hospital Summer Set
Reza
Simba

Jak widać tegoroczny festival AUDIORIVER odbywający się w Płocku będzie gościł wielu producentów i twórców fantastycznej muzyki. Dodatkowo festival poszerzył się o sceny, na których to właśnie będą prezentować swój występ artyści. Trzy dni wspólnej zabawy, które doskonale zapiszą się w kolejnej edycji tego festivalu.


Audioriver 2015 - Płock (plaża nad Wisłą)


Audioriver 2015 - Płock (plaża nad Wisłą)

Audioriver 2015 - Płock (plaża nad wisłą)

https://www.facebook.com/audioriver

LINEUP

Underworld   Róisín Murphy   Adam Beyer   ALSO (Second Storey & Appleblim) live   Anja Schneider   Audion live   Baasch   Ben Klock   Bicep   Black Coffee   Breakage   Crazy P live   Panteros666/ Sam Tiba/ Canblaster (Club Cheval)   CW/A (Clockwork & Avatism) live   Dieselboy   dBridge   Damian Lazarus & The Ancient Moons   DJ Marky feat. Stamina MC   Fur Coat   Gramatik   Graze live   Hercules & Love Affair   High Contrast   Icicle – Entropy live   Jaguar Skills   John Talabot (dj set)   Joy Orbison   Kalipo live   Karenn live   Marcel Dettmann   London Elektricity Hospital Summer Set   Nervy   Noisia   Oliver Koletzki    Post Scriptum live   Rawtekk live   Roni Size Reprazent live   Rødhåd   Sebo K   Simian Mobile Disco (dj set)   Solomun   SpectraSoul   Spor feat. SP:MC   Tale Of Us   Technimatic   Tiga live   Zenker Brothers   3AM BOYZ live   Akme b2b Piotr Bejnar   Alegria   Angelo Mike & Leon   An On Bast live   Bartek Winczewski   bshosa   Bueno Bros   Dassto b2b 6 Dimension   DEAS   Ginee   Glasse   Handra   HV/Noon   Invent   Juniore b2b Conradq   Klaves   Kosmos   Last Robots   Milczanowsky   Miód   Novika & Mr. Lex   Narrenhaus   NeverAfter ft. MC LowQui   Reza   Rubber Dots    Seb Skalski & Easy   Seb & Rodrigezz   Siasia   Silence Groove   Simba   Thomas Langner   Time2Play   Tobias Manou   Venter live   wants   Weepee

TIMETABLE - TBA

TICKETS - BILETY

http://audioriver.ebilet.pl/

data i start sprzedaży karnetów

Zapraszamy na 10. edycję naszego festiwalu! Będzie więcej scen, więcej gwiazd i więcej projektów wokół Audioriver. Zapisz się na ten event, żeby niczego nie przegapić. ::: The 10th edition of the festival is coming in 2015 so expect more stages, more headliners and more interesting projects. Sign up for this event and don't miss a thing.

https://www.facebook.com/events/789013724467346

Audioriver – cykliczny festiwal muzyki elektronicznej typu open-air, organizowany od 2006 roku na plaży nad Wisłą w Płocku. Przez pierwsze dwie edycje z bezpłatnym wstępem, zmienionym w 2008 roku.

Audioriver 2015 ogłasza podział na dni i sceny (timetable) - Płock

Audioriver Płock 2015 - Podsumowanie Przed Festiwalem


Audioriver 2014 - Płock, plaża nad Wisłą


Audioriver 2014 - Płock, plaża nad Wisłą

Audioriver 2014 - Płock, plaża nad Wisłą - Kolejna edycja tego głośnego festivalu! w 2014 roku! za pewnie przyniesie jeszcze więcej atrakcji, artystów muzyki, publiki nad Płocką plażę! Bilety do nabycia będą dostępne na oficjalnej stronie Audioriver! Jak również zapraszamy na fanpage festivalu! Właśnie i tu znajdziesz więcej informacji o zbliżającej się imprezie!

 Audioriver 2014 - dłuższy o jeden dzień!

Czas ogłosić datę dziewiątej edycji naszego festiwalu! Audioriver 2014 odbędzie się w dniach 25-27 lipca w Płocku, ale to nie wszystko: od tego roku festiwal będzie w pełni trzydniowy. Audioriver już od kilku lat nazywany był festiwalem trzydniowym, ponieważ składał się de facto z trzech części: dwóch nocnych i jednej dziennej. To było ponad 40 niemal nieprzerwanych godzin muzyki, a więc dużo więcej niż na niejednym, tradycyjnie pojmowanym trzydniowym evencie. W tym roku dokładamy jednak kolejną część do programu, czyli Audioriver Sun/Day. Pod tą nazwą kryje się trzeci dzień festiwalu, który odbędzie się w niedzielę, w blasku słońca. To będzie biletowane wydarzenie na około 1,5 tysiąca osób, zorganizowane w miejscu zupełnie nowym dla Audioriver. Na razie trzymamy je w tajemnicy. Tak, jak nazwiska zagranicznych gwiazd, które się tam pojawią. Audioriver Sun/Day nie będzie jedyną nowością w programie nadchodzącej edycji, ale nie zdradzimy na razie nic więcej. W drugiej połowie stycznia zostaną natomiast ogłoszone pierwsze gwiazdy, a do sprzedaży trafią karnety.

 Audioriver 2014 - zamów bilety, karnet!

Ceny biletów dwudniowych i jednodniowych są niemal identyczne jak przed rokiem. Nowością jest jednak sprzedaż karnetów obejmujących także trzeci dzień festiwalu, czyli ogłoszony niedawno punkt programu o nazwie Audioriver Sun/Day. Takich wejściówek w sprzedaży będzie tylko 1500 sztuk. Poza tym, analogicznie do lat poprzednich, w tej chwili dostępne są dwudniowe karnety obejmujące dwie noce na płockiej plaży, a na pięć dni przed festiwalem pojawią się w sprzedaży także wejściówki jednodniowe.

Tegoroczne ceny i terminy sprzedaży:
Karnet trzydniowy / tylko 1500 sztuk!
(piątek i sobota na plaży + Audioriver Sun/Day)
23 stycznia – 9 marca: 180 zł
10 marca – 11 maja: 210 zł
12 maja – 20 lipca: 240 zł
21-27 lipca: 270 zł
Karnet dwudniowy (piątek i sobota na plaży)
23 stycznia – 9 marca: 130 zł
10 marca – 11 maja: 160 zł
12 maja – 20 lipca: 190 zł
21-27 lipca: 220 zł
Bilet jednodniowy (piątek lub sobota na plaży): dostępne od 21.07: 120 zł
Bilet Audioriver Sun/Day (tylko niedziela): dostępne od 21.07: 50 zł
Przejdź do sklepu internetowego

 Audioriver 2014 - dotychczasowy lineup

Organizatorzy największego polskiego festiwalu z alternatywną elektroniką ogłaszają datę dziewiątej edycji tego wydarzenia. Audioriver 2014 odbędzie się w dniach 25-27 lipca w Płocku, ale to nie wszystko: od tego roku festiwal będzie w pełni trzydniowy.

ZAGRAJA M.IN.
Little Dragon   Trentemøller live    Naughty Boy   Loco Dice   Camo & Krooked Present Zeitgeist   Pretty Lights   2manydjs (dj-set)   Booka Shade live   Maetrik   Nina Kraviz   John Digweed   Brodinski   DJ Koze   LTJ Bukem   Zeitgeber (Speedy J & Lucy)   Guy Gerber    Hot Since 82   Damian Lazarus   Erol Alkan    S.P.Y feat. MC LowQui   Fred V & Grafix feat. Dynamite MC   Gary Beck   Max Cooper live   Mano Le Tough   Phace b2b Misanthrop   Dom & Roland   Daniel Avery   Riton   Hybrid Minds feat. Riya   Mind Against   Kangding Ray live   Koven live   Ivy Lab   Maribou State   Audio   Dense & Pika   Skalpel    Karocel live   Special Request   Akkord   Lakker live   BOKKA   Hatti Vatti & Lady Katee live   Joana   Leon 

Audioriver 2014 - Płock, timetable oraz lineup!

Audioriver 2014 - Płock, timetable oraz lineup!

TIMETABLE AUDIORIVER 2014!

Na miesiąc przed startem festiwalu, ogłaszamy szczegóły dotyczące trzeciego dnia imprezy. Owiana dotychczas tajemnicą niedzielna część wydarzenia odbędzie się 27 lipca w Ogrodzie Miejskiego Zespołu Obiektów Sportowych w Płocku, a jej gwiazdami będą Damian Lazarus, Guy Gerber i Mano Le Tough. Podajemy także program całego festiwalu z podziałem na dni i sceny.

 Audioriver 2014 Fashion Day

 Audioriver 2014 Fashion Day

Sobota, 26 lipca – 12:00-20:00.
Płock, teren między plażą a zalewem Sobótka.

W sobotę, 26 lipca między terenem imprezy i zalewem Sobótka odbędzie się Audioriver Fashion Day, czyli targi mody, podczas których zaprezentuje się około 60 wystawców. Tuż obok stanie zupełnie nowa scena muzyczna, prezentująca lekkie plażowe brzmienia od downtempo po house. Wstęp na targi jest bezpłatny.

Pełną listę wystawców możesz znaleźć pod linkiem.

 Audioriver 2014 na żywo/live - transmisja radiowa!

Trwają domysły internautów czy jak rok temu będzie można usłyszeć niektórych wykonawców muzyki ze scen w radiu czwórka?

 Audioriver 2014 na żywo/live - transmisja radiowa!

Rok temu była opublikowana taka informacja, i była możliwość odsłuchania setów na żywo, wywiadów z artystami oraz licznych relacji z płockiej imprezy. Oby i w tym roku radio transmitowało relację z imprezy!

Ubrania i gadżety 2014

Ubrania i gadżety 2014

W sklepie internetowym właśnie pojawiła się tegoroczna kolekcja ubrań i gadżetów Audioriver. Możecie zamawiać już teraz lub zaczekać do festiwalu, gdzie znajdziecie dwa stacjonarne punkty Embros. Jeden będzie działał w piątek i sobotę na głównym terenie festiwalu, a drugi na Audioriver Fashion Day – tuż przy zalewie Sobótka, w sobotę 26 lipca.

Zapraszamy na zakupy: www.audioriver.embros.pl


Audioriver 2013 Płock (26-28-07-2013)


Audioriver 2013 Płock (26-28-07-2013)

Czas ogłosić wszem i wobec, że ósma edycja naszego festiwalu odbędzie się w Płocku w dniach 26-28 lipca 2013! Znów możecie spodziewać się muzyki alternatywnej z naciskiem na naszą ukochaną elektroniczną. Ostatnie dwa lata, gdy na plaży bawiło się 17 i 16 tysięcy osób, dobitnie pokazały, że w Polsce jest ogromna rzesza osób, które głodne są zarówno imprezowych, jak i eksperymentalnych brzmień. Dokładnie taką mieszankę szykujemy także na ten rok. Oprócz pięciu scen usytuowanych na plaży, tak jak w poprzednich latach, czeka Was także ogrom atrakcji odbywających się w ciągu dnia. Czwarta edycja Targów Muzycznych Audioriver i Kino Festiwalowe to tylko niektóre z nich. Ponadto, wkrótce zostanie ogłoszone miasto, w którym w kwietniu odbędzie się trzecia Konferencja Muzyczna Audioriver. 

 Audioriver nowe logo

 Audioriver nowe logo

Festiwal Audioriver, który od 2006 roku odbywa się w Płocku, wprowadza nowe logo i odświeża stronę internetową. Nowe logo festiwalu charakteryzuje zupełnie nowy symbol oraz odświeżona typografia, a hasło reklamowe Audioriver oraz nazwy projektów towarzyszących festiwalowi zostały przetłumaczone na język angielski.

 Audioriver 2013 bilety / rozpoczyna sprzedaż biletów

 Audioriver 2013 bilety / rozpoczyna sprzedaż biletów

Audioriver 2013 rozpoczyna sprzedaż biletów!
Rusza sprzedaż biletów na festiwal świata niezależnego Audioriver, który odbędzie się w dniach 26-28 lipca w Płocku. Warto je kupić – Audioriver już drugi rok z rzędu wygrał w kategorii Festiwal Roku Polska w plebiscycie Munoludy 2012. Wyniki głosowania czytelników portalu Muno.pl ogłoszono w minioną sobotę.

Ceny na najbliższą edycję Audioriver są niemal identyczne, jak te, które obowiązywały w ubiegłym roku. Nowością jest bardzo wcześnie dostępna, tańsza, promocyjna pula w cenie 110 zł za dwa dni festiwalu. Jej sprzedaż skończy się 13 marca, a ceny karnetów wzrosną wówczas do 130 zł. Kolejna pula w cenie 160 zł ruszy 9 maja, a finalny koszt karnetów to 190 zł. W tygodniu przed festiwalem zostaną wprowadzone do sprzedaży bilety jednodniowe w cenie 100 zł za każdy dzień. Karnety dostępne są m.in. w salonach Empik, na eBilet.pl - bilety na imprezy, koncerty i spektakle teatralne w całej Polsce oraz na Audioriver.

 Audioriver 2013 - Płock # Lineup, Bilety

Ceny biletów na Audioriver 2013:
19 lutego – 13 marca: 110 pln (karnet dwudniowy)
14 marca – 8 maja: 130 pln (karnet dwudniowy)
9 maja – 21 lipca: 160 pln (karnet dwudniowy)
22 lipca – 27 lipca: 190 pln (karnet dwudniowy) / 100 pln (bilet jednodniowy*)

Lineup: Paul Kalkbrenner live, Richie Hawtin, GusGus live, Rudimental live, Netsky live, Jeff Mills, Mr. Oizo, Dixon b2b Âme, Ed Rush, Gesaffelstein, Nymfo b2b Klute, Karin Park, Lusine live, Matador live, Tale Of Us, Xhin, Julia Marcell, Alex Smoke pres. Wraetlic live, Sibot live, Monoloc, Astroid Boys live, Bobby Tank live, Őszibarack live, An On Bast & Maciej Fortuna live, NeverAfter, Piano Interrupted live, Zombie Nation live, Surkin, Dusky, Ayah Marar, HVOB, Minilogue, Steffi

 TOI CAMP Audioriver 2013 - Rezerwacje

Każdy TOI CAMP zapewnia:
Ogrodzony i oświetlony teren
Ochrona 24 godziny na dobę
Punkt gastronomiczny z gorącymi daniami i napojami
Profesjonalną obsługę pracowników TOI CAMP, którzy służą pomocą i z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania
System opasek identyfikujących mieszkańców TOI CAMP
Najwyższej jakości węzeł sanitarny zapewniający prysznice i umywalki z gorącą wodą
Wysokiej jakości kontenery z toaletami
Ułatwienia dla niepełnosprawnych i osób z małymi dziećmi
Wyznaczone i oznakowane miejsca na namiot, camper lub przyczepę kempingową
Możliwość podłączenia urządzeń elektrycznych do prądu
Bezpieczny depozyt dla cennych przedmiotów osobistych
Punkt opieki medycznej

Więcej informacji znajdziesz pod tym adresem

 Światowa premiera filmu „Girl” na Audioriver 2013

Amerykańska produkcja „Girl”, w reżyserii Kandeyce Jorden, będzie miała światową premierę w Płocku, podczas kina festiwalowego Audioriver 2013. Po projekcji zaplanowano spotkanie z autorką filmu. Kino festiwalowe, objęte patronatem kanału dokumentalnego PLANETE+, będzie funkcjonować w sobotę 27 lipca i zaprezentuje cztery dokumenty, które przeniosą widzów do różnych światów muzycznych.

 Polscy artyści zamykają line-up Audioriver 2013

Kamp!, XXANAXX, Marcin Czubala, Dobrebity.pl Showcase, The Phantom i Chmara Winter to tylko niektórzy z ogłoszonych dziś, blisko trzydziestu polskich artystów, którzy wystąpią w dniach 26-28 lipca na Audioriver 2013. Organizatorzy podali także listę VJ–ów, którzy odpowiadać będą za oprawę wizualną płockiego festiwalu.

Zdecydowana większość polskiej obsady Audioriver to postaci dobrze znane rodzimej publiczności. Znajdziemy tu zarówno gwiazdy sceny elektronicznej, jak Kamp!, Novika & Mr. Lex czy Marcin Czubala, zasłużonych i wciąż świetnie grających weteranów, jak Angelo Mike, Technosoul (Dtekk b2b Essence) i Glasse oraz całkiem niedawne odkrycia, jak XXANAXX, The Phantom oraz Dubsknit, PZG, Wuzet i Jurny, czyli ekipa tworząca Dobrebity.pl Showcase.

 Audioriver 2013 - Płock #TIMETABLE + DJ'S

Audioriver 2013 - Płock TIMETABLE + DJ'S

Powyżej przedstawiamy wam lineup oraz time table z tegorocznej edycji AUDIORIVER 2013! Będzie wiele scen, muzycznych na których wystąpią Twoje ulubione gwiazdy!

 Audioriver 2013 - informacja sety/nagrania z festivalu! Radiowa Czwórka

 Audioriver 2013 - informacja sety/nagrania z festivalu! Radiowa Czwórka

Radiowa Czwórka wraz ze słuchaczami będzie towarzyszyć festiwalowi Audioriver - największej imprezie poświęconej muzyce niezależnej. Od piątku (26 lipca) na antenie stacji będzie można wysłuchać setów na żywo, wywiadów z artystami oraz licznych relacji z płockiej imprezy.

 Audioriver Płock 2013 - Fotki, Zdjęcia z imprezy!

Kolejna edycja Audioriver zapisała się w pamięci, ale również i na fotkach, które były robione podczas rozgrywanej imprezy! Poniżej przedstawiamy wam adresy, gdzie znajdziecie fantastycznych ludzi, niepowtarzalny klimat i może samych siebie!

Audioriver - GALERIA1 GALERIA2 GALERIA3 GALERIA4 GALERIA5 GALERIA6 GALERIA7