ULTRA MUSIC FESTIVAL INFORMACJE

Witaj, w tym dziale znajdziesz wszelkie informacje na temat rozgrywanego ULTRA MUSIC FESTIVAL UMF o którym jest głośno na całym świecie. Właśnie poniżej dowiesz się o nadchodzących edycjach. Publikujemy wiadomości na temat biletów, lineup, timetable, audycji/relacji na żywo i wielu innych... Kolejne najgłośniejsze wydarzenie klubowe UMF w MIAMI, CHILE, CROATIA, JAPAN, KOREA, SOUTH AFRICA odbywać się będzie każdego nadchodzącego nowego roku.

Ultra Music Festival (UMF) 2013 - Miami (22-23-24 Marzec) START


 Ultra Music Festival (UMF) 2013 - Miami (22-23-24 Marzec) START

Oficjalnie już potwierdzono informację na temat nadchodzącego wydarzenia w przyszłym szybko nadchodzącym roku 2013!, że Ultra music festival będzie się odbywał w dwa weekendy!! pierwszym będą to dni 15/16/17.03.2013 & 22/23/24.03.2013. Po za tym poinformowano iż będzie to najlepszy odcinek UMF jak dotychczas! Gwiazd muzycznych jeszcze nie znamy, lecz niebawem będą pierwsze informacje na ten temat ujawnione. UWAGA! Bilety do nabycia będzie już można zamawiać 17 Października 2012 - pierwsza pula biletów będzie dostępna na oficjalnej stronie UMF.

 Zakup bilet na Ultra Music Festival (UMF) Miami 2013

Od dziś ruszyła oficjalna sprzedaż biletów I PULI na Ultra Music Festival, który rozegra się w USA (Miami) w przyszłym nadchodzącym roku 2013. Bilety są sprzedawane na wybrany weekend przez Ciebie w formie VIP również. Osoby, które pragną więcej wrażeń, odsyłamy na kupno biletów na dwa weekendy rozgrywanej imprezy! Więcej informacji na oficjalnej stronie UMF http://www.ultramusicfestival.com/

 Ultra Music Festival Miami 2013 - video na żywo, livestream, timetable

 Ultra Music Festival Miami 2013 - video na żywo, livestream, timetable Ultra Music Festival Miami 2013 - video na żywo, livestream, timetable

Już niespełna dwa tygodnie dzielą nas, od wydarzenia w MIAMI jakim jest UMF - Ultra Music Festival 2013! Wystąpi wiele artystów muzyki elektronicznej, trance, dubstep i nie tylko! m.in. będzie to AVICII, HARDWELL, NICKY ROMERO, ARMIN VAN BUUREN, CARLCOX, DASH BERLIN, i inni, wymieniać można było by w nieskończoność! Ultra z Miami będzie transmitowane na oficjalnym kanale UMFTV Youtube Będzie za pewnie wielka oglądalność jak rok temu! Początek audycji na żywo rozpocznie się w Piątek 15 Marca a zakończy w Niedzielę 17 Marca! Aktualizowane informację znajdziecie na oficjalnym fanpage UMF!

TIME_TABLE - Zobacz na cały weekend!

Podsumowanie Ultra Music Festival 2013 MIAMI

Podsumowując UMF 2013! w Miami!, które niestety się zakończyło! Ta edycja była niesamowita, widać że Amerykańska sieć festivali potrafi się zorganizować i zadbać o to by to właśnie UMF było najlepszą światową imprezą, gdzie ludzie przyjeżdżają z wszystkich kontynentów! i bawią się przy najlepszej muzyce na czasie! Kolejna edycja aż za rok!


Ultra Music Festival - Miami 2012


 Ultra Music Festival - Miami 2012

Już znamy oficjalnie KTO I KIEDY WYSTĄPI NA TEGOROCZNYM UMF 2012 w U.S.A. Skład, za pewnie jak widać, jest bardziej bogatszy niż na Polskim UMF 2012! Start imprezy 23/24/25 Marzec 2012! Transmisje prosto z Miami będą dostępne od godziny rozpoczęcia! Więcej informacji znajdziecie na oficjalnym profilu UMF na facebooku! https://www.facebook.com/ultrafanpage

 Helicopter 500ft Above Ultra Music Festival 2012


Ultra Music Festival 2012 w Polsce


Ultra Music Festival 2012 w Polsce

 Ultra Music Festival 2012 w Polsce

Jeden z najpopularniejszych na świecie festiwali muzyki elektronicznej, Ultra Music Festival, będzie miał swoją odsłonę w Warszawie. Impreza odbędzie się na Torze Wyścigów Konnych Służewiec 13 i 14 lipca. Na sześciu scenach pierwszej polskiej edycji kultowego już Ultra Music Festival ma pojawić się blisko 100 wykonawców, w tym duża większość spoza Polski. Organizator ogłosił pierwsze potwierdzone gwiazdy. Tiesto, Avicii, Carl Cox, Qpid. Ceny biletów na polski Ultra Music Festival 2012 nie są jeszcze znane, mają trafić do sprzedaży w marcu.

Potęga amerykańskich festiwali odbywa się w Miami już od trzynastu lat. Teraz wyrusza na podbój świata i zaczyna właśnie od Warszawy!
Każdego roku w marcu, cały muzyczny świat skierowany jest na Miami, gdzie wraz z 60.000 gośćmi z 70 różnych krajów oraz DJ’ami, właścicielami wytwórni i delegatami ze sceny Dance, Winter Music Conference jest jednym z najważniejszych wydarzeń w branży muzyki elektronicznej. Uwieńczeniem konferencji jest właśnie Ultra Music Festival, spektakularny, trzydniowy festiwal z udziałem kilkuset artystów. Line-up na tegoroczną edycję w Miami internauci jednogłośnie komentują: "niesamowity, doskonały, fantastyczny". Fakt faktem, w line-up'ie rodowitej wersji UMF są takie nazwiska jak: Carl Cox, Fatboy Slim, Skrillex, Armin van Buuren, Justice, Avicii czy David Guetta.

UMF Worldwide - TRAILER POLAND - Warsaw

Dowiedzieliśmy się, że do panteonu gwiazd Ultra Music Festival 2012 dołączy szwedzki tercet Swedish House Mafia, który jest odpowiedzialny za takie bangery jak: „One”, „Antidote” czy „Save The World Tonight”. Kolejną sławą, która zagości w stolicy będzie francuski celebryta Martin Solveig – twórca „Hello” oraz „Big in Japan”. Wisienką na torcie jest obecność holenderskiego wirtuoza, który skomponował „No Beef” i „Take Over Control” – Afrojacka. Polska edycja Ultra Music Festival odbędzie się w dniach 13-15 lipca 2012 roku w Warszawie. Organizatorzy festiwalu potwierdzili obecność Tiesto, Carla Cox, Avicii i QPID z około setki gwiazd muzyki elektronicznej, która w lecie zaprezentuje się na Służewcu.

 UMF Poland - Warszawa 2012 - Konferencja

 Ultra Music Festival - Live TV UMF - 13-14 Lipiec 2012 - Warszawa Tor Służewiec

umf poland 2012

Już nie cały miesiąc został do wielkiego Wydarzenia jakim będzie UMF w Polsce a dokładniej w Warszawie 13-14 Lipiec 2012 - Tor Służewiec! Nie może Cię zabraknąć? Jeżeli masz bilet, to za pewnie znasz na ten dzień lineup, który wystąpi! Wielu z czytelników, zadaje sobie pytanie gdzie, będzie transmitowana transmisja live z Warszawy? Otóż odpowiadamy, że tak jak w Miami to było, również i w Polsce będzie oficjalny live na oficjalnym koncie youtube.com UMF - to tak dla tych, którzy nie zakupili biletów! http://www.youtube.com/user/ultramusicfestival My już nie możemy się doczekać! Wy również! Miesiąc Lipiec będzie najbardziej zapamiętanym miesiącem imprez i wydarzeń w Polsce! Tak więc do zobaczenia! http://www.youtube.com/user/umftv