Ultra Music Festival 2019 z Miami przenosi się na wyspę Virginia Key

POBIERZ


Ultra Music Festival 2019 z Miami przenosi się na wyspę Virginia Key

Ultra Music Festival 2019 z Miami przenosi się na wyspę Virginia Key

Tak więc Ultra Music Festival odbędzie się w dniach 29-31 marca w nowej lokalizacji, a poniżej przeczytacie oficjalne oświadczenie organizatorów.

“Z radością ogłaszamy, że władze Miami zgodziły się na transakcję przeniesienia Ultra Music Festival do pięknego i historycznego Virginia Key. Nowe miejsce pozwoli festiwalowi ewoluować, ostatecznie tworząc przyjemniejsze wrażenia dla wszystkich uczestników festiwalu. Z niecierpliwością czekamy na długoterminową i wzajemnie korzystną relację z naszymi partnerami w Miami i Historic Virginia Key Beach Park, podkreślając, że Ultra pozostaje w Miami.

Nowy obiekt pozwoli na wydłużenie imprezy do godziny 2:00 i zapewni festiwalowi większą frekwencję. Uczestnicy będą mieli znacznie więcej miejsca w porównaniu do poprzedniej lokalizacji, Bayfront Park. Fani będą również uczestniczyć w występach zarówno w Historic Virginia Key Beach Park, jak i Miami Marine Stadium Flex Park.

Ze względu na kulturowe i historyczne znaczenie Historic Virginia Key Beach Park i biorąc pod uwagę wyjątkowe aspekty środowiskowe związane z tym miejscem, Ultra Music Festival zamierza podjąć niezwykle wielką staranność w procesie przygotowania festiwalu i przywrócenia miejsca do normy po nim.

Dodatkowo partnerstwo przewiduje kwotę około 20 milionów dolarów, która została przeznaczona na budowę pierwszego Muzeum Afroamerykańskiego w hrabstwie Miami-Dade.

Ultra Music Festival czeka na gości z ponad 100 krajów, aby zamknąć Miami Music Week w dniach 29-31 marca 2019 roku.”


Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn