POLECANE IMPREZY

Nie masz planów na przyszłą imprezę lub nie wiesz gdzie się wybrać ze znajomymi? W tym dziale udostępniamy nadchodzące imprezy, festivale ze światowego oraz polskiego świata clubbingu. Poznaj datę doskonałego wydarzenia dla Ciebie oraz zamów bilet i przeżyj to na żywo ze swoimi przyjaciółmi razem.

Juwenalia Płockie 2018 od 21 do 27 maja


Juwenalia Płockie 2018 od 21 do 27 maja

Juwenalia Płockie 2018 od 21 do 27 maja

Zapraszamy na coroczną imprezę organizowaną przez płockie samorządy: Samorząd Studentów Politechniki Warszawskiej Filia w Płocku, Radę Uczelnianą Samorządu Studentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Płocku oraz Parlament Studentów Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku. W tym roku Juwenalia potrwają od 21 do 27 maja. 7 dni mega zabawy, koncertów i wydarzeń! Niesamowita atmosfera i niepowtarzalni ludzie.


Tropical Vibe Festival 2018 - Arena Park, Straszęcin


Tropical Vibe Festival 2018 - Arena Park, Straszęcin

Tropical Vibe Festival 2018 - Arena Park, Straszęcin

Nadchodzi nowy wymiar muzyki elektronicznej w Polsce, wszystko za sprawą Tropical Vibe. Kilka niestandardowych scen, potężny MainStage stworzony według oryginalnego pomysłu, nawiązujący do idei i tematyki festiwalu, absolutna różnorodność gatunkowa - skupiająca w jednym miejscu jednych z najlepszych DJ i producentów, atmosfera zbudowana całą, tematyczną otoczką festiwalową to cechy, które nadają niepowtarzalny klimat i tworzą potentata na skalę międzynarodową.

Gatunki muzyczne, które rozniosą się po 12 hektarach terenu festiwalowego, to głównie: Big Room | House | Future House | Trance | Techno | Dubstep | Trap | Hardstyle | Moombahton | Basshall | oraz pokrewne.

LINEUP + INFORMACJE

http://tropicalvibe.pl

Tak jest zaprojektowana scena główna, na nadchodzące wydarzenie Tropical Vibe Festival!

Tropical Vibe Festival scena

Stwórzmy wspólnie wspaniałą historię opowiadaną przez pokolenia...


Back & Forth 4.0 już 24 listopada 2018 roku


Back & Forth 4.0 już 24 listopada 2018 roku

Back & Forth 4.0 już 24 listopada 2018 roku

Jest taki dzień w roku, na który wszyscy czekamy. Tego wieczoru przełamujemy wszelkie bariery, normy oraz stereotypy. Gdy nasz wehikuł czasu zostanie wypełniony rządnymi przygód podróżnikami, na scenie stanie pierwszy śmiałek, świat zawiruje wokół nas i wyruszymy w magiczną podróż. Przeszłość, teraźniejszość oraz przyszłość. Znamy przeszłość, żyjemy teraźniejszością, o przyszłości myślimy. Jesteście gotowi na kolejną magiczną podróż w czasie? Podobnie jak rok temu nasz wehikuł czasu zostanie uzbrojony w wyjątkowe i innowacyjne systemy, które pozwolą nam przenieść się na inny poziom! "Spełniajcie marzenia, to marzenia trzymają nas przy życiu".


LECH Summer Night 05.08.2018


LECH Summer Night 05.08.2018

LECH Summer Night 05.08.2018

Już 5 sierpnia w Nowym Mieście k. Płońska. Słońce, Plaża, Najlepsi Dj`e, Niesamowity klimat! Zapraszamy do udziału w najbardziej wakacyjnej imprezie w Polsce!

Na scenie światowe gwiazdy czyli: Filatov & Karas, Gromee!

Impreza Lech Summer Night jest częścią cyklu imprez pod nazwą Imprezy Zalew. Podczas trwania wydarzenia uczestnicy zobowiązani są do respektowania regulaminu widniejącego na stronie www.imprezyzalew.pl


Made in Poland festival 27.04.2018


Made in Poland festival 27.04.2018

Made in Poland festival 27.04.2018

Czas na MADE IN POLAND festival 2018! Ostatnia edycja w tym formacie! Musicie być z nami!

Już od wielu lat ANPOL na imprezowej mapie Polski zaznacza swój udział w eventach. Miejsce doskonale znane nie tylko klubowiczom z południowej Polski ale również z innych - dalszych stron naszego kraju! Każdego roku organizowane są imprezy tematyczne, festiwale, wydarzenia, zloty i imprezy kulturalne!

27.04.2018 | piątek - MADE IN POLAND Festival - EDYCJA 5
22.06.2018 | piątek - BEACH PARTY ONLY - EDYCJA 10
14.08.2018 | wtorek - WONDRLAND open air festival

LINEUP

DAVE LAMBERT (Tomorrowland / Versuz)
MAKASI (Tomorrowland)
BLINDERS
DJ KUBA & NEITAN
FAFAQ
I.GOT.U
ADAM DE GREAT
DJ INOX
TWISTERZ
DJ DIABLO aka CORBY
NEXBOY
WAVESHOCK
QUIZ
DRIVER
DJ ROKO
MAXX
ROOBS
HOUSE HUNTER
NDA
VADIM VRONSKIY
BLAZE
TIMMEIT
DJ MC
DJ BATMAN
… i inni!

Jezioro, 3 plaże, wyspa, restauracja, bary, namiot festiwalowy, atrakcje wodne, pole namiotowe, grill czy miejsca na ogniska stanowią niepodważalną oryginalność tego miejsca! To wszystko otoczone pięknymi lasami z dala od miejskiego zgiełku!


GIŻYCKO NA FALI DISCO 2018


GIŻYCKO NA FALI DISCO 2018

GIŻYCKO NA FALI DISCO 2018

Prezentujemy państwu drugą letnią edycję super imprezy. W środku letniego sezonu w Giżycku w obiekcie z niesamowitym , unikalnym klimatem  tuż przed pokazami lotniczymi „Mazury Air Show” zapraszamy na szaloną zabawę z najlepszymi polskimi zespołami gatunku disco polo i rock polo.

SŁAWOMIR - mega gwiazda gatunku rock polo która w tym roku podbiła bez reszty polski rynek muzyczny. Rozchwytywany i uwielbiany przez miliony fanów.

ZENEK MARTYNIUK & AKCENT - od kilku sezonów gwiazda nr. 1 gatunku disco polo. Jego przeboje śpiewa cała Polska od Tatr po Bałtyk.

TOP GIRLS - trzy piękne i utalentowane dziewczyny - Paula, Angelika i Justyna to najlepszy polski girls band nurtu disco polo.


Disco Stars Festiwal 2018 - Pałac Radolińskich w Jarocinie


Disco Stars Festiwal 2018 - Pałac Radolińskich w Jarocinie

Disco Stars Festiwal 2018 - Pałac Radolińskich w Jarocinie

Największa impreza Disco w Wielkopolsce - baw się razem z nami!

Tegoroczne wydarzenie dobędzie się w sobotę 2 czerwca na Polanie przy Pałacu Radolińskich w Jarocinie. Organizatorzy zapowiadają, że podobnie jak ubiegłym roku, w Jarocinie zobaczymy największe gwiazdy disco polo. Specjalnie dla Was wystąpią: Ich Troje, MIG, ANDRE, Markus P i wielu innych wykonawców.