POLECANE IMPREZY

Nie masz planów na przyszłą imprezę lub nie wiesz gdzie się wybrać ze znajomymi? W tym dziale udostępniamy nadchodzące imprezy, festivale ze światowego oraz polskiego świata clubbingu. Poznaj datę doskonałego wydarzenia dla Ciebie oraz zamów bilet i przeżyj to na żywo ze swoimi przyjaciółmi razem.

Cydr Lubelski - Warszawa 21.07.2018


Cydr Lubelski - Warszawa 21.07.2018

Cydr Lubelski - Warszawa 21.07.2018

Szanowni Państwo, fala muzycznego orzeźwienia zalewa Warszawę. Drugi koncert trasy Cydr Lubelski Spragnieni Lata odbędzie się 21 lipca w amfiteatrze w Parku Sowińskiego. Zagrają Smolik//Kev Fox, Marcelina, Kasia Lins oraz grupa Bitamina, jedno z największych odkryć polskiej sceny alternatywnej. Wstęp wolny.

W tym roku Spragnieni Lata mają nieziemską energię - a muzyczne lato z Cydrem Lubelskim dopiero się rozkręca.

- W Warszawie do grupy wyjątkowych artystów trasy Cydr Lubelski Spragnieni Lata dołączy Bitamina, grupa niezwykłych muzyków, którzy nie oglądają się na chwilowe mody i wciąż eksperymentują. Nie mogę doczekać się ich występu - zapowiada Robert Walewski, współtwórca trasy i brand manager Cydru Lubelskiego.

Ostatnia płyta zespołu „Kawalerka” szybko zdobyła serca słuchaczy i uznanie krytyki. W tym roku publiczność porwał najnowszy utwór Bitaminy pt. „Nikt”, nagrany z Dawidem Podsiadło. Zaprezentowany pod koniec czerwca teledysk do tej piosenki stał się hitem YouTube’a. Nakręcona w Gruzji produkcja w kilka dni przekroczyła milion wyświetleń.


Plaża Barlinek - Zakończenie Wakacji 2018


Plaża Barlinek - Zakończenie Wakacji 2018

Plaża Barlinek - Zakończenie Wakacji 2018

http://www.euforiadzwieku.abilet.pl

31.08 Hip-Hop całą noc

Paluch Oficjalnie
Kaliber 44 - Official Fanpage
TEDE
ReTo
DJ Soina
DJ Nambear

1.09 Euforia Dźwięku - Retro Beach party

4 Strings
Tiddey
Fafaq
Dj Quiz
Dj Insane
Drilla x Carma
Copecky

Po udanej edycji Euforii Dźwięku w czerwcu, zapraszamy Was po raz kolejny na magiczną plażę w Barlinku, gdzie tym razem podczas piątkowej nocy wystąpi czołówka polskiej rap-sceny, natomiast w sobotę scenę przejmie plejada gwiazd tanecznej muzyki elektronicznej, w tym holenderska legenda muzyki trance - 4 Strings! Euforia Dźwięku - Projekt B to scena na plaży, setki uśmiechniętych ludzi, muzyka i niezastąpiony klimat, który tworzycie razem z nami!


Summer Revolution 2018, Lubasz


Summer Revolution 2018, Lubasz

Summer Revolution 2018, Lubasz

LINEUP

✪ Dj Hazel
✪ Dj Matys
✪ Dj Quiz
✪ DNF
✪ Gregory DJ
✪ Gazell
✪ DeJessy
✪ DJ N.O.

Summer Revolution III - to kontynuacja klubowego pleneru z masą atrakcji, który zagościł w Lubaskim amfiteatrze przy malowniczym jeziorze Dużym. Miejsce doskonale znane nie tylko klubowiczom z północnej Wielkopolski, ale również z dalszych rejonów kraju. Poprzez swoją kreatywność w organizowaniu wydarzeń. Jezioro Duże, plaża, pole campingowe, restauracje, atrakcje wodne to idealne miejsce do relaksu, a wśród tego szczególnego miejsca NAJWIĘKSZA DAWKA KLUBOWYCH BRZMIEŃ serwowana przez GWIAZDY POLSKIEJ SCENY MUZYCZNEJ. To wszystko za sprawą SUMMER REVOLUTION.


Revive Festival 2018 - Warszawa


Revive Festival 2018 - Warszawa

Revive Festival 2018 - Warszawa

Jest to festiwal z undergroundowym techno, który odbywa się w pofabrycznej przestrzeni Mała Warszawa. Odbędzie się on 27 października 2018.

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA

Kolektywy Revive i Subraum Records po raz drugi zapraszają do podróży po mrocznych i industrialnych zakamarkach Małej Warszawy. Revive Festival to 13 godzinna przygoda, której esencją jest surowe i alternatywne oblicze muzyki elektronicznej oraz towarzyszące wydarzenia artystyczne.


Miedwie EDM Festiwal 2018 - Amfiteatr w Morzyczynie


Miedwie EDM Festiwal 2018 - Amfiteatr w Morzyczynie

Miedwie EDM Festiwal 2018 - Amfiteatr w Morzyczynie

Miedwie EDM Festiwal to połączenie muzyki elektronicznej granych na żywo przez DJ’i w połączeniu z oświetleniem, laserami i pirotechniką tworzy niepowtarzalny klimat do zabawy na amfiteatrze położonym na wodzie. Gwiazdami na Miedwie EDM Festiwal będą: GROMEE, DJ KUBA & NEITAN oraz Dj Slavic (Ola Ciupa). Dodatkowo wystąpią: Simon F, PUMA DJ & David S., Qusi , Chris Cloud and Lucas R, DJ Beat, Noxrate. Oprawa taneczna i animacyjna: Black&White Agencja Taneczna. Cykl imprez „Miedwiańskie Lato” 2018 to nieustanie od 2007 roku jedne z najważniejszych form kultury i rozrywki dla wszystkich mieszkańców gminy Kobylanka, Stargardu, Szczecina, okolic oraz turystów przybyłych z całej Polski i zagranicy nad Jezioro Miedwie. W tym roku zaplanowane jest kilkanaście wydarzeń, około 120 godzin występów artystycznych w malowniczym plenerze, jakim jest bez wątpienia amfiteatr na jeziorze Miedwie. W tym roku Morzyczyn odwiedzą takie gwiazdy jak O.S.T.R., Guzior, Kartky, kabaret SMILE, kabaret Pod Wyrwigroszem, kabaret Weśrzesz, GROMEE, DJ KUBA&NEITAN, Dj Slavic (Ola Ciupa), Sławomir, Kamil Bednarek, zespół KOMBI oraz wielu innych wykonawców z Polski i zagranicy.


Wielki powrót imprez w Nowogrodzie - Zespół Extazy 08.07.2018


Wielki powrót imprez w Nowogrodzie - Zespół Extazy 08.07.2018

Wielki powrót imprez w Nowogrodzie - Zespół Extazy 08.07.2018

Wielki powrót letnich imprez w Nowogrodzie! 8 lipca - niedziela! Z ogromną radością chcielibyśmy Wam przekazać, że wracamy największymi letnimi imprezami w regionie. Całkowicie zmieniamy wystrój naszej ogromnej wiaty koncertowej, ale bez zmian pozostawiamy najlepszy pod słońcem klimat jaki tam panował. 8 lipca mamy dla WAS: Koncert EXTAZY! - Noc taka czarna! Pokaz laserowy największych laserów z Polsce! A do tego gościć będziemy dj'ów: Lacros, Killer, Salis, Demon, Lewy, Bart Van Crazy!To jednak nie wszystko co Was zaskoczy, bo technika oświetleniowa w tym roku spowoduje, ze przeniesiemy Was w nowy wymiar wrażeń audio wizualnych!


Dance Fire Festival 2018 - Sobótki u Plichty


Dance Fire Festival 2018 - Sobótki u Plichty

Dance Fire Festival 2018 - Sobótki u Plichty

LINEUP DJS

- Dj Killer
- MATSON
- Dj Salis
- BOYmusic.
- Toxic D
- Quadziu DeeJay
- Dj Kosti
- El Matex
- BimBo Official Fanpage
- SobBrothers

Przedstawiamy Wam kolejną edycję sygnowanej imprezy na Kaszubach pod hasłem DANCE FIRE FESTIVAL! Podczas tej edycji każdy miłośnik imprezowania przeżyję moc muzycznych uniesień! Już nie możemy się doczekać kiedy znów Was spotkamy i napiszemy kolejny rozdział naszej pięknej przygody!