POLECANE IMPREZY

Nie masz planów na przyszłą imprezę lub nie wiesz gdzie się wybrać ze znajomymi? W tym dziale udostępniamy nadchodzące imprezy, festivale ze światowego oraz polskiego świata clubbingu. Poznaj datę doskonałego wydarzenia dla Ciebie oraz zamów bilet i przeżyj to na żywo ze swoimi przyjaciółmi razem.

Viva Windyki - Piana Party - Wakacyjne Szaleństwo (11Sierpnia2012)


Viva Windyki - Piana Party - Wakacyjne Szaleństwo

Viva Windyki - Piana Party - Wakacyjne Szaleństwo (11Sierpnia2012)

Tego jeszcze nie było, po raz pierwszy w Viva Windyki PIANA PARTY! Tysiące litrów piany spadną na przybyłych klubowiczy i klubowiczek! Grzechem by było, nie przybycie na taką imprezę... Będzie wiele atrakcji jeszcze tego wieczoru! omijając pianę, Chcemy przypomnieć o wakacyjnych klubowych brzmieniach! To wszystko zaprezentuje DJ DEMON LACROS & sala dance VAFI START IMPREZY godz: 21:00 Bilety tego wieczoru w cenie 15zł! Zaproś swoich znajomych i wpadaj na imprezę (czyżby roku 2012?)


Plaża Patelnia Grabina - To już dziś!! 7 Czerwca 2012


Plaża Patelnia Grabina - To już dziś!! 7 Czerwca 2012

Plaża Patelnia Grabina k/ Płocka - Wielkie otwarcie 7 Czerwca 2012 Tak więc właśnie, kto zamierza tam być? lub kto planuje przyjechać? Za pewnie wielu z was myśli czy coś się zmieniło od ostatniej zeszłorocznej edycji? Odpowiadamy, że tak! więcej atrakcji i niespodzianek będzie czekać dla przybyłych gości! Więcej informacji na ten temat znajdziecie na fanpage plaży Patelnia lub na oficjalnej stronie! https://www.facebook.com/ImprezyPatelnia


Plaża Patelnia - Grabina 2012 koncert Weekend


Plaża Patelnia - Grabina 2012 koncert Weekend

Tak więc PATELNIA RUSZA PONOWNIE ! Pierwsza impreza zaplanowana będzie na Boże Ciało czyli 07 Czerwca 2012 - Tego wieczoru wystąpi zespół WEEKEND! Będzie to prawdziwe szaleństwo czwartkowej nocy. W godzinach porannych i popołudniowych, będzie można zasiąść przy dowolnym stoliku,i pogościć się w gronie dobrej muzyki, czy też przekąsek.