POLECANE IMPREZY

Nie masz planów na przyszłą imprezę lub nie wiesz gdzie się wybrać ze znajomymi? W tym dziale udostępniamy nadchodzące imprezy, festivale ze światowego oraz polskiego świata clubbingu. Poznaj datę doskonałego wydarzenia dla Ciebie oraz zamów bilet i przeżyj to na żywo ze swoimi przyjaciółmi razem.

Emma Hewitt - Ekwador Manieczki 14.09.2013


Emma Hewitt - Ekwador Manieczki 14.09.2013

EMMA HEWITT wystąpi na żywo, w klubie EKWADOR MANIECZKI! dokładnie 14 Września 2013r. Współpracuje z takimi artystami jak Armin Van Buuren, Dash Berlin, Cosmic Gate, W&W i wielu innych. EMMA HEWITT, to jej albumy rozchodzą się w setkach tysięcy egzemplarzy. Dodatkowo zagrają rezydenci klubu! Start imprezy godz. 21:00 Bilety w cenie 25pln. Więcej informacji znajdziesz na oficjalnej stronie klubu!


Ambra Blichowo - DJ W aka DOUBLE'U # 03 Sierpnia 2013


Ambra Blichowo - DJ W aka DOUBLE'U # 03 Sierpnia 2013

Serdecznie zapraszamy na imprezę w najbliższą sobotę do klubu AMBRA BLICHOWO! Z udziałem DJ W aka. DOUBLE'U!, jak również rezydentów klubu! 3 Sierpnia 2013r. START godz. 21:00! Więcej informacji znajdziecie na oficjalnym fanpage klubu!


Energy 2000 - Katowice# Zakończenie Wakacji 2013 "JACK HOLIDAY"


Energy 2000 - Katowice# Zakończenie Wakacji 2013

Serdecznie zapraszamy na energiczne zakończenie wakacji 2013! do klubu ENERGY 2000 KATOWICE! W ten szczególny czas będzie najbliższy przyjaciel Mike Candysa oraz współtwórca kilku hitów z uśmiechniętą buźką - JACK HOLIDAY!! 30 Sierpnia 2013! (Piątek) Start imprezy godz. 21:00 Bilety w cenie 15pln. Wydarzenie on facebook!


Urodziny klubu Omen Płośnica - 15.08.2013 (Pojedynek Gigantów)


Urodziny klubu Omen Płośnica - 15.08.2013 (Pojedynek Gigantów)

15 Sierpnia - Omen Płośnica # Urodziny klubu! Zagrają rezydenci klubów sieci ARENA TEAM! Yourant, Miqroboyz, Lacros, Carter & Cezar, Olaf van Crazy. Dodatkowo zaplanowano pojedynek gigantów! DJ NOISERR vs. CLUBBASSE! Będzie to niepowtarzalna wymiana najlepszych kawałków muzycznych! Wstęp tego wieczoru to 15zł, start imprezy godz. 21:00! 15/08 (CZWARTEK)


Noc Zagłady - Omen Płośnica 26 Lipca 2013


Noc Zagłady - Omen Płośnica 26 Lipca 2013

Noc Zagłady w OMEN PŁOŚNICA! Czyli miejscu, gdzie jest najlepsza muzyka i publika! Start imprezy 26 Lipca 2013r. godz. 21:00 wejście jedyne 15zł! Tej nocy zagra, aż 14 dj'ów z Polski i nie tylko!! Szczegóły będą podawane na oficjalnym fanpage Omen Club! Zapraszamy serdecznie na tą imprezę!

Zagrają: m.in. SALA GŁÓWNA# DJ Yourant, DJ Kriswell, Dj NexBoy, Dj Demon, CALVO, DJ Aro, DJ Czarny , DJ Peter Quager, DJ Lacros, DJ Martin, DJ Olaf Van CRAZY, DJ Kiro
Parkiet muzyczny rozgrzewać będą:
DJ Aqua, DJ Lewy


Urodziny DJ HAZEL - Omen Płośnica 2013 - 13 Lipca # DRUM&HAZEL, DJ INSANE, DJ YOURANT, DJ MARCU5, DJ AQUA


Urodziny DJ HAZEL - Omen Płośnica 2013 - 13 Lipca # DRUM&HAZEL, DJ INSANE, DJ YOURANT, DJ MARCU5, DJ AQUA

Energia, którą w sobie posiada pozwoliłaby na zasilenie połowy Europy, Jego sprężynka doczekała się masowej produkcji i wykorzystywana jest w zawieszeniu Nissana GTR!!! Jego granie sprawia, że blachy w Omenie słyszane są w odległości 10 km od Klubu, a za jego szybkie i sprawne ręce nie jedna dziewica oddała by swojego Sim Locka. Jak sam powiedział: do tej pory nie odzyskał swoich 15stu baniek, a słynny biały ser jest najlepiej sprzedawanym produktem w Radomiu!  W kategorii POBUDZENIA, wygrywa z najlepszymi energetykami dostępnymi na rynku! Wystarczy odrobina tego smakołyku, by po nawet najgrubszej imprezie, tańczyć jeszcze po wejściu do domu i zastanawiać się dlaczego inni śpią! DJ HAZEL!!!! Bo to o nim mowa - świętować będzie 13 LIPCA w OMENIE swoje kolejne urodziny!!!!

ZAGRAJĄ:

LIVE ACT - DRUM&HAZEL - czyli pełna petarda połączenia muzyki z perkusją!
DJ INSANE - Słynny Ekwadorski Zamiatacz!
DJ YOURANT - Ojciec Chrzestny Omena, niszczyciel ludzkich umysłów.
DJ MARCU5 - Producent muzycznych wiginaczy blach w Omenie!
DJ AQUA - Ogarniacz dancefloru, sprawiający że przy jego muzyce kobietom z wrażenia spada bielizna!

dołącz do imprezy! już teraz!


Ambra Club - Blichowo 29 Czerwca 2013r. # DJ KRIS


Ambra Club - Blichowo 29 Czerwca 2013r. # DJ KRIS

Już w tą sobotę 29 Czerwca największa klubowa impreza rozpoczynająca Wakacje 2013! Tej nocy DJ KRIS - wielka legenda, twórca SUNRISE FESTIWAL, niezapomniany rezydent klubu Ekwador pojawi się za konsoletą KLUBU AMBRA! Będzie to jedyny i niepowtarzalny występ Dj-a KRISA w centralnej Polsce!