WARSAW SUMMER FESTIWAL - Rozpoczęcie Wakacji 01.07.2016

POBIERZ


WARSAW SUMMER FESTIWAL - Rozpoczęcie Wakacji 01.07.2016

WARSAW SUMMER FESTIWAL - Rozpoczęcie Wakacji 01.07.2016

DATA I MIEJSCE WYDARZENIA

1 lipiec - 2 lipiec, Amfiteatr Park Sowińskiego, ul. Elekcyjna 17, 01-128 Wola Polska

ZAKUP BILET

Impreza Plenerowa można napisać w centrum Warszawy, Warszawska Wola Amfiteatr Park Sowiński, tego miejsca nie musimy Wam przedstawiać, każdy Warszawiak wie dokładnie gdzie znajduje się Amfiteatr.

LINEUP

HAZEL
INSANE
MATYS
QUIZ
YOURANT
SMOKE
PATRICK.B
DIABLLO aka COORBY
MARTIN SOUNDRIVER
JAY PAUL
DJ ARTI W

Szacowany koszt biletów w dniu imprezy - 35zł


Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
DOWNLOAD

NOWOŚCI|NEW

MUZYKA MP3

INFORMACJE EVENT

SETY EVENT

KLUBOWE SETY

POLECANE IMPREZY

DJ SETS

MIX/SET

DYSKOTEKA|CLUB

AMBRA BLICHOWO

Klub AMBRA zaistniał na klubowej mapie Polski w 1994 roku i od tej pory z każdym miesiącem kreuje wyjątkowy i oryginalny klubowy styl. Jest to miejsce tętniące życiem i pozytywną energią, które co weekend oferuje swoim klientom nowe atrakcje, imprezy tematyczne i muzyczne szaleństwo. AMBRA CLUB to trzy-poziomowy, nowoczesny klub, z trzema parkietami i pięcioma barami zaopatrzonymi w trunki z całego świata.

SETY Z IMPREZ

IBIZA GWIŹDZINY

Klub IBIZA GWIŹDZINY sieci ARENATEAM w Polsce. Preferuje trzy parkiety muzyczne o dużym obszarze, prezentowana jest muzyka różnego gatunku od electro, aż po discopolo. Nowoczesne oświetlenia m.in. LED, LASER SHOW oraz sceny muzyczne, to wszystko wpływa pozytywnie na przyjeżdżających gości do dyskoteki, która organizuje imprezy w każdy weekend oraz święta.

SETY Z IMPREZ

EKWADOR MANIECZKI

EKWADOR CLUB w Manieczkach ma swoje miejsce w historii polskiego clubbingu i gdyby nie ta kuźnia talentów to niejeden Polski lider DJ-skich rankingów nie byłby dzisiaj tym kim jest. To właśnie w Ekwadorze zaczynały swoją karierę obecne gwiazdy zarówno polskiej, jak i już światowej sceny DJ. To właśnie pionierska ekipa Ekwadoru przełamała bariery i przetarła szlaki organizując pierwsze wielkie eventy muzyczne takie jak Sunrise With Ekwador w Kołobrzeskim Amfiteatrze, czy Amsterdam Dance Mission.

SETY Z IMPREZ

ARENA KOKOCKO

Klub ARENA KOKOCKO sieci ARENATEAM powstał w 2004 roku. Oferuje swoim klientom trzy odrębne sale muzyczne, w sezonie letnim ogródek muzyczny wraz z gril-barem. Cztery dobrze zaopatrzone bary oraz odgrodzony i monitorowany parking. Klimat muzyczny na dużej sali to wszelkie odmiany muzyki klubowej, technicznej oraz tanecznej. Sala dance + ogródek oferują muzykę komercyjną (dance, discopolo, pop).

SETY Z IMPREZ

BAJKA MIELNO

Klub BAJKA MIELNO znajduje się tuż przy głównym wejściu na plażę, w samym centrum imprezowym Mielna. Wakacyjna ostoja klubowiczów, którzy doceniają klub przede wszystkim za klimat jaki panuje w lokalu jest on wynikiem m.in. znakomitego kontaktu DJ-ów z klubowiczami. Na parkiecie królują najlepsze klubowe rytmy. Na spragnionych czekają dwa dobrze zaopatrzone bary oraz barmani, o których umiejętnościach krążą już legendy.

SETY Z IMPREZ

DISCOPLEX A4

DISCOPLEX A4 w Pietnej koło Krapkowic to nowoczesny i profesjonalnie funkcjonujący kompleks rozrywkowy dzięki potężnej powierzchni jest jednym z największych klubów w Europie (wielkością ustępuje jedynie największym klubom na Ibizie). Rozgrywane są tu wspaniałe imprezy w każdy sobotni wieczór oraz święta z popularnymi producentami muzycznymi.

SETY Z IMPREZ

ENERGY2000 KATOWICE

W Katowicach samym środku śląskiej aglomeracji, powstało nowe ENERGY2000. Dwadzieścia lat doświadczenia oraz ciągłe dążenie do doskonałości sprawiły, że w Katowicach narodziło się największe i najnowocześniejsze centrum rozrywki w Europie i jedno z niewielu na świecie, którego unikalny design i wystrój stworzony został przez amerykańskich kreatorów i projektantów najsławniejszych kasyn w Las Vegas.

SETY Z IMPREZ

KLUB POMARAŃCZA

Kluby POMARAŃCZA w Polsce to jedne z najnowocześniejszych klubów w Europie środkowo-wschodniej, wyposażone w ultra nowoczesne systemy wizualno-ledowe oparte na technologi dostarczonej przez firmy ze Stanów Zjednoczonych i Niemiec specjalizujących się w technice eventowej. Kluby składają się z trzech poziomów, na których są usytuowane trzy niezależne parkiety, dwa pomieszczenia VIP, sześć barów oraz restauracje Big American Steak.

SETY Z IMPREZ

VIVA WINDYKI

Klub VIVA WINDYKI to dwu parkietowe miejsce rozrywki o przekrojowym profilu muzycznym, którego głównym celem jest dobra zabawa, taneczność i miła atmosfera. Dlatego też usłyszysz w klubie zarówno zaproszonych i znanych w Polsce dj'ów, jak i zespoły z gatunku muzyki dance i discopolo. Dyskoteka mieści się niedaleko miasta MŁAWA. Głównymi rezydentami klubu są DJ DEMON oraz DJ LACROS.

SETY Z IMPREZ

FACE'CLUB GDYNIA

Sieć klubowa FACE'CLUB znana każdemu w Polsce oferuje doskonałe imprezy. Jednym z wielu obiektów jest właśnie dyskoteka, która mieści się w mieście Gdynia. W każdy weekend organizowane są fantastyczne wydarzenia z udziałem gwiazd muzyki klubowej, disco oraz dance. Nowoczesny wystrój wnętrza, oświetlenia z nagłośnieniem to czeka wszystko na przybyłych gości.

SETY Z IMPREZ

PROTECTOR CLUB

Kluby sieci PROTECTOR CLUB są uznawane za bardzo doskonałe miejsca na miłe spędzanie czasu przy fantastycznej muzyce oraz atmosferze która panuje w tych dyskotekach. Wiele lokali ma już za sobą rozegranych kilkadziesiąt wydarzeń muzycznych w których brali udział znani producenci muzyczni z Polski oraz całej Europy. Każda dyskoteka tej sieci rozgrywa imprezy zawsze w weekend danego miesiąca oraz kalendarzowe święta.

SETY Z IMPREZ

HEAVEN CLUB

HEAVEN Zielona Góra i HEAVEN Leszno to ekskluzywne i unikalne miejsce na mapie polskiego clubbingu. Eleganckie, nowoczesne i jedyne w swoim rodzaju wnętrza w połączeniu z najnowocześniejszą technologią światła i dźwięku sprawiają, iż każdego zadowoli nawet najbardziej wymagającego klubowicza. Są to doskonałe dyskoteki na spędzenie czasu razem ze znajomymi w każdy weekend oraz święta.

SETY Z IMPREZ

OMEN PŁOŚNICA

Klub OMEN mieści się w miejscowości Płośnica niedaleko Działdowa woj. warmińsko-mazurskie. Założony w 2001 roku przez twórców ARENATEAM największej sieci dyskotek w Polsce północno-wschodniej. Obiekt posiada dwie sale taneczne sala główna, sala dance oraz duży ogródek letni z balkonem i grill-barem. Główna sala lokalu posiada dwa poziomy taneczne parkiet centralny i piętro. Wyposażona jest także w dwa doskonałe zaopatrzone drink-bary, ogromną ilość wygodnych lóż, światowej klasy nagłośnienie i oświetlenie.

SETY Z IMPREZ

MAGNES CLUB

Sieć klubowa MAGNES CLUB która swoje lokale ma położone w miejscowości Wtórek oraz Wola Rychwalska. To doskonałe dyskoteki w których rozgrywane sobotnie imprezy stanowią miarę Twoich wymaganych oczekiwań. Zapraszani są znani polscy DJ'e oraz zagraniczni, odbywają się koncerty zespołów (duetów) muzyki discopolo, którzy prezentują swoje występy na specjalnie przygotowanych scenach dla przybyłej publiczności.

SETY Z IMPREZ

EXPLOSION BORKOWO

Kolejne doskonałe miejsce klubowe na Polskiej mapie. W każdy weekend rozgrywane są imprezy na których możecie usłyszeć znanych producentów muzycznych prezentujących swoje sety dla przybyłej publiczności. W dyskotece można zauważyć nowoczesną technikę oświetlenia oraz nagłośnienia która pozytywnie wpływa na klubowiczy EXPLOSION BORKOWO.

SETY Z IMPREZ

CORRADO SUCHOWOLA

Doskonały klub CORRADO SUCHOWOLA w którym można spędzić miło czas w każdy weekend oraz święta. Imprezy w tym miejscu odbywają się ze znanymi producentami muzycznymi (DJ's) oraz organizowane są koncerty znanych polskich zespołów-formacji. Nie brakuje więc doskonałej muzyki oraz atmosfery którą tworzą klubowicze.

SETY Z IMPREZ

CAPITOL SYPNIEWO

Dyskoteka CAPITOL która stacjonuje w miejscowości Sypniewo koło miasta Ostrołęka. To dla wymagającego klubowicza doskonałe miejsce w którym odbywają się imprezy w każdy weekend oraz święta. Można usłyszeć w tym lokalu doskonałą muzykę klubową oraz znanych zespołów i formacji muzycznych na wielu salach.

SETY Z IMPREZ

ARENA WYSOKA

Klub ARENA WYSOKA sieci dyskotek ARENATEAM. Wyposażony we dwie sale z muzyką techniczną (klubową), ze scenami przeznaczonymi na występy (koncerty discopolo) oraz trzecią salą z muzyką komercyjną (dance, pop). Lokal znajduje się w odległościach: 25km od Elbląga, 37km od Malborka, 15km od Pasłęka i 20km od Dzierzgonia. Do dyspozycji klientów zostały oddane cztery duże bary, loże VIP, loże dla gości.

SETY Z IMPREZ

IBIZA BOGUSZEWIEC

Klub IBIZA BOGUSZEWIEC powstał w kwietniu 2006r. Należy do profesjonalnej sieci klubów ARENATEAM. Miejsce w którym przeważa muzyka taneczna (klubowa) oraz discopolo. W czasie swojej historii dyskoteka gościła wielu gości polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Do dziś rozgrywane są doskonałe imprezy w każdy weekend oraz święta kalendarzowe.

SETY Z IMPREZ

GALEON CLUB

GALEON CLUB (ZAMKNIĘTY - ROK 2014) to jeden z nielicznych klubów który może się poszczycić tak ogromnymi sukcesami 9 lat tradycji, 9 lat zaufania jakim obdarzyli klub goście, czyli Wy... klubowicze odwiedzający to wspaniałe miejsce jakim niewątpliwie jest GALEON. Lokal znajdował się w Kawęczynie Sędziszowskim niedaleko Rzeszowa przy głównej drodze łączącej Sędziszów z Kolbuszową.

SETY Z IMPREZ

FESTIVAL|EVENT

SUNRISE FESTIVAL

To jedna z najpopularniejszych imprez masowych w Polsce z muzyką elektroniczną, organizowana co roku na koniec ostatniego tygodnia lipca. Głównym miejscem organizacji imprezy jest Kołobrzeg (kołobrzeski Amfiteatr). Przedsięwzięcie aktualnie organizuje MDT Agency, a głównym pomysłodawcą był DJ Kris. Impreza ta również transmituje na żywo swoje wydarzenie w formie video oraz audio przez stację radiową RMF-MAXXX.

INFORMACJE

SETY/NAGRANIA

ELECTROCITY 1408

Polski festival, który jest odbywany na przełomie wakacji w Klasztorze Lubiąż koło miasteczka Wołowa. Z roku na rok przybywa na to wydarzenie co raz więcej fanów muzyki trance, progressive house oraz electronic, dla których zapraszani są producenci muzyczni z Polski oraz zagranicy. Od 2013 roku można oglądać oraz słuchać transmisji na żywo przez rozgłośnię radiową ESKA. W 2014r. występował również znany duet ALY&FILA - FSOE350.

INFORMACJE

SETY/NAGRANIA

AUDIORIVER

Wydarzenie muzyczne organizowane w Płocku nad plażą Wisła, raz w roku na przełomie miesiąca lipca. Występują znani producenci muzyczni z zagranicy oraz polscy. Swoim fanom udostępniają muzykę w gatunku electro, progressive house czy trance. Wszelkie informacje dotyczące zakupu biletów, oraz występny lineup na tegoroczną edycję znajdziecie poniżej. Również udostępniamy sety, nagrania-video z tej imprezy.

INFORMACJE

SETY/NAGRANIA

AUDIO LAKE FESTIVAL

Wydarzenie które jest co raz bardziej popularne w Polsce (Zalew Radków). Występuje na scenach wiele znanych producentów muzycznych, tak więc nie brakuje na AUDIO LAKE doskonałej muzyki odbieranej przez przybyłą publiczność. Każda edycja tej imprezy jest dopracowana przez organizatorów i odbywa się w każde wakacje raz w roku.

INFORMACJE

SETY/NAGRANIA

MAYDAY

Festival który z roku na rok staje się bardziej popularny po przez zainteresowanie muzyką którą można usłyszeć podczas rozgrywanej edycji. Zapraszane są popularne gwiazdy i producenci muzyki elektronicznej. Event organizowany jest w Niemczech (miasteczko Dortmund) oraz w Polsce (spodek Katowice).

INFORMACJE

SETY/NAGRANIA

ULTRA MUSIC FESTIVAL

Ultra Music Festival to prawdziwa marka wydarzeń event, bardzo znana i rozpoznawalna na całym świecie, gdzie na festivale zjeżdża się publika z różnych kontynentów świata. Bardzo różnorodna muzyka, oraz zaproszeni największej sławy producenci muzyczni, którzy prezentują swój występ na wielu przygotowanych scenach. Najpopularniejsze miejsca rozgrywanych imprez ULTRA - Miami (USA), Split (CROATIA), Tokyo (JAPAN).

INFORMACJE

SETY/NAGRANIA

TOMORROWLAND

Event, który zalicza się do najbardziej popularnych na całym świecie. Odbywany jest raz do roku, w miasteczku Boom (BELGIA), ma za sobą już wiele rozegranych edycji które przeszły do historii i doskonale zapisały się w pamięci uczestników oraz na nagraniach video, setach. W 2015r. również odbywała się pierwsza edycja Tomorrowland w SAO PAULO (BRAZYLIA) i są planowane dalsze wydarzenia w tym miejscu przez tych samych organizatorów.

INFORMACJE

SETY/NAGRANIA

TOMORROWWORLD

Doskonały event, który ma za sobą mało rozegranych edycji, lecz i tak jest głośno o nim raz do roku. Występują najlepsi artyści muzyki, przygotowanych jest wiele scen i również wszelaki gatunek muzyczny można usłyszeć. Festival zrodził się od twórców, organizatorów eventu który jest odbywany również pod podobną nazwą TOMORROWLAND w miasteczku Boom (BELGIA). TOMORROWWORLD odbywa się w Stanach Zjednoczonych, Atlanta (USA).

INFORMACJE

SETY/NAGRANIA

ELECTRIC DAISY CARNIVAL

Electric Daisy Carnival event który zdobywa co raz większą popularność na całym świecie, jest rozgrywany w różnych krajach m.in. Stany Zjednoczone (USA), Wielka Brytania (UK), Tokyo (JAPAN), Meksyk przez agencję INSOMNIAC. Każda edycja tego wydarzenia jest udostępniana przez oficjalny kanał na portalu youtube, więc możesz oglądać jak się bawi publika na żywo.

INFORMACJE

SETY/NAGRANIA

BEYOND WONDERLAND

Festival organizowany przez agencję INSOMNIAC. Wydarzenie rozgrywane jest w BAY AREA Shoreline Amphitheater & Grounds, zachodnim stanie USA. Wielu znanych producentów różnorodnej muzyki prezentuje swój występ na specjalnie przygotowanych scenach. Nie brakuje również doskonałych efektów, wrażeń oraz atmosfery którą tworzy publiczność.

INFORMACJE

SETY/NAGRANIA

MYSTERYLAND

Festival odbywający się w Stanach Zjednoczonych (USA, New York) oraz w Holandii. Wydarzenie przyciąga co raz większą liczbę publiczności na swoje rozgrywane edycje, ze względu na doskonałe przygotowanie MYSTERYLAND przez organizatorów, którzy dbają o wizerunek scen oraz zapraszają znanych producentów muzycznych.

INFORMACJE

SETY/NAGRANIA

CREAMFIELDS

Wydarzenie-event które jest doskonale rozpoznawalne przez wielu ludzi na całym świecie. Główna edycja tego festivalu rozgrywa się w Wielkiej Brytanii (UK) lecz również są organizowane imprezy pod tą samą nazwą w Buenos Aires oraz Peru. Każdego roku organizatorzy dbają o doskonały wizerunek przygotowanych scen oraz potężny lineup.

INFORMACJE

SETY/NAGRANIA

ELECTRIC LOVE FESTIVAL

Wiele scen, doskonały lineup każdego roku i muzyka prezentowana przez znanych producentów muzycznych, to właśnie wyróżnia ELECTRIC LOVE FESTIVAL rozgrywany w Austrii na przełomie trwających wakacji. Doskonałe miejsce na spędzenie wolnego czasu razem z przyjaciółmi.

INFORMACJE

SETY/NAGRANIA

TRANSMISSION

Event na którym przeważa muzyka z gatunku TRANCE i rozgrywana jest na wielu przygotowanych scenach przez największe gwiazdy i producentów muzyki właśnie z tego gatunku. Festival rozgrywany jest w Czech Republic (miasteczko Prague, O2 Arena). Z roku na rok zdobywa wielu fanów dlatego na to wydarzenie przyjeżdża publiczność z różnych krajów świata.

INFORMACJE

SETY/NAGRANIA

MAGNETIC FESTIVAL

Doskonałe wydarzenie-event które jest rozgrywane w Republice Czeskiej (CZ) Prague. Poprzednie edycje gościły wiele znanych producentów muzycznych, którzy prezentowali swoje występy na specjalnie przygotowanych scenach. Festival MAGNETIC ma wiele swoich fanów, którzy licznie przyjeżdżają każdego roku.

INFORMACJE

SETY/NAGRANIA

QLIMAX

Event agencji Q-DANCE podczas którego grana jest muzyka głównie z gatunku hardstyle. Odbywa się co roku, w jedną z listopadowych nocy. Pierwszy raz impreza miała miejsce w 2000r. od listopada 2003r. odbywa się regularnie na stadionie piłkarskim holenderskiego klubu piłkarskiego Vitesse Arnhem. W 2006r. i 2007r. QLIMAX odbył się także w Belgii.

INFORMACJE

SETY/NAGRANIA

DEFQON 1

Festival odbywający się co 365dni w Holandii, przez agencję muzyczną Q-DANCE. Preferowany gatunek muzyczny, który słynie z tego wydarzenia oraz można usłyszeć go od znanych producentów muzycznych to m.in. hardstyle, hardcore. Poniżej dowiesz się o informacjach na temat wstępnego lineup'u, timetable DJ's, zakupu biletów, organizowanych wyjazdów z Polski oraz udostępniamy transmisję na żywo, którą można oglądać w każdą edycję DEFQON.1

INFORMACJE

SETY/NAGRANIA

Q-BASE

Festival odbywający się w Niemczech (Airport Weeze), organizowany przez agencję muzyczną Q-DANCE. Wydarzenie na którym z roku na rok rośnie liczba sprzedających się biletów, co świadczy o zwiększonym zainteresowaniu tym event'em. Na Q-BASE preferowany główny gatunek muzyczny to hardstyle oraz hardcore.

INFORMACJE

SETY/NAGRANIA

HARDBASS

Festival, który rozgrywany jest przez agencję b2s. Odbywa się każdego roku w miasteczku Gelredome, Arnhem. Przeważa tu muzyka w gatunku hardstyle, hardcore oraz bass na takich scenach jak YELLOW, RED, BLUE oraz GREEN. Wszelkie nagrania video, sety oraz informacje na temat tego wydarzenia znajdziesz poniżej.

INFORMACJE

SETY/NAGRANIA