Egodrop Festival 2021 - Przyłęk, Piotrków

Kategoria: POLECANE IMPREZY
Wyświetleń: 51

Egodrop Festival 2021 - Przyłek, Piotrków

Data nowego wydarzenia to 14-18.07.2021, lokalizacja bez zmian - Przyłęk, gmina Paradyż. Po raz pierwszy zapraszamy na pięciodniową przygodę z kulturą psychodeliczną.

Reaktywujemy wyczekiwaną z 2018 roku czwartą scenę muzyczną - LIFE STAGE. Mamy nadzieję, że wszyscy fani instrumentalnej psychodelii właśnie skaczą z radości.

Kochani, zapraszamy zatem na EGODROP FESTIVAL 2021 w najdłuższej dotąd formule, z najlepszym w swojej historii line up'em, czterema scenami muzycznymi, strefą dla rodzin, strefą warsztatową, marketem, polem namiotowym i resztą atrakcji.

Wszystkie osoby, które zakupiły bilety na edycję 2020, mają prawo do wykorzystania wejściówek w 2021. Nie ukrywamy, że zachowując bilet, pomagasz nam przetrwać trudne czasy i bardzo wspierasz naszą działalność. Branża eventowa to chyba najbardziej poszkodowana gałąź gospodarki i każdy zachowany bilet to ogromna pomoc dla organizatora. Dobrą informacją jest fakt, że ceny za przyszłoroczny festiwal będą zaczynać się od 340 PLN, zatem zachowując bilet 2020, gwarantujesz sobie udział w edycji 2021 w możliwie najniższej cenie. Dołącz do wydarzenia!

Szybkie pobieranie