Gang Albanii w klubie ENERGY 2000 - Przytkowice (15.04.2016)

DATA I MIEJSCE WYDARZENIA
15 kwietnia, w godzinach 20:00 - 4:30 - Energy 2000, Przytkowice 532 A
W ponad dwudziestoletniej historii polskiego rapu tworzono już wiele supergrup. Niepowtarzalny Gang Albanii jest tylko jeden. "Dwóch chorych MC i chory producent" – mówią o sobie założyciele składu. Gang Albanii tworzą Popek, Borixon i Rozbójnik Alibaba, znany także jako producent muzyki klubowej pod pseudonimem Robert M. Gang Albanii i ich krążek "Królowie życia", łamią wszelkie konwencje klasycznego rapu. Skład zespołu tworzą Trzej artyści, osoby rozpoznawalne, budzące kontrowersje i przyciągające uwagę odbiorców. Popka, Borixona i Alibabę łączy także jeszcze jedna cecha – zabawa muzyką, będąca tematem przewodnim tego szalonego i spontanicznego krążka.