Magnes Wtórek - Święta w klubie oraz Sylwester 2015/2016

Przygotowani na mega imprezy które odbędą się w Święta (25-26 grudnia) oraz w Sylwestra (31 grudnia)... Właśnie zapraszamy wszystkich klubowiczy na te dni do klubu MAGNES Wtórek, w pierwszy dzień świąt zagrają rezydenci klubu, natomiast drugiego dnia zagoszczą do klubu uczestnicy wielkich masowych imprez m.in. Sunrise Festival, mowa oczywiście o SKYTECH oraz FAFAQ. Tego wieczoru wystąpi również rezydent KRECIK. W Sylwestra powita dyskoteka nowy rok przy doskonałej muzyce do białego rana.