Energy 2000 Katowice - REMADY feat. MANU-L (11.07.2015)

https://www.facebook.com/Katowice.Energy2000
Już w sobotę 11-go lipca, zapraszamy Was gorąco na kolejny, tym razem wakacyjny, występ najbardziej energetycznego duetu na świecie, czyli REMADY & MANU-L. Panowie już wielokrotnie występowali w naszych klubach, jednak zawsze w piątki i teraz po raz pierwszy zaprezentują się energicznym klubowiczom w sobotnią noc. Szwajcarski duet zagra dla Was swoje największe hity: The Way We Are, Single Ladies, Higher Ground, Holidays, In My Dreams, Weekend. Czeka Was niesamowity dj set w wykonaniu Remady-ego i pełen ekspresji sceniczny live Manu-L-a, wspierany przez prawdziwą inwazje firmowanych gadżetów od Remady-go i Manu-L-a oraz wiele wiele innych atrakcji.