OGŁOSZENIA

Dział poświęcony tylko i wyłącznie na ważne ogłoszenia z naszej strony, które są istotne dla każdego użytkownika odwiedzającego portal.

ZIPPYSHARE KOŃCZY DZIAŁALNOŚĆ W SIECI

Kategoria: OGŁOSZENIA
Opublikowano: 29 marzec 2023
beRRo Wyświetleń: 49

ZIPPYSHARE KOŃCZY DZIAŁALNOŚĆ W SIECI

Znany serwis kończy działalność z miesiącem marzec 2023 roku! Przeważnie znany z uploadu do muzyki, ponieważ miał dobrze widoczny i rozbudowany player utworu mp3. Korzystaliśmy z niego od początku powstania strony EMUZA.NET - lecz jesteśmy zmuszeni przenieść teraz się na inne serwisy, które oferują player muzyczny z uploadem do muzyki.

 

BANERY REKLAMOWE

Kategoria: OGŁOSZENIA
Opublikowano: 27 wrzesień 2020
beRRo Wyświetleń: 1176

<a target='_blank' title='www.eMuza.net - Muzyka dla Ciebie!' href='http://www.emuza.net/'><img src='http://www.emuza.net/images/graffics/logo1.png' border='0'/></a>

<a target='_blank' title='www.eMuza.net - Muzyka dla Ciebie!' href='http://www.emuza.net/'><img src='http://www.emuza.net/images/graffics/logo2.png' border='0'/></a>

<a target='_blank' title='www.eMuza.net - Muzyka dla Ciebie!' href='http://www.emuza.net/'><img src='http://www.emuza.net/images/graffics/logo3.png' border='0'/></a>

<a target='_blank' title='www.eMuza.net - Muzyka dla Ciebie!' href='http://www.emuza.net/'><img src='http://www.emuza.net/images/graffics/logo7.png' border='0'/></a>

<a target='_blank' title='www.eMuza.net - Muzyka dla Ciebie!' href='http://www.emuza.net/'><img src='http://www.emuza.net/images/graffics/logo8.png' border='0'/></a>

<a target='_blank' title='www.eMuza.net - Muzyka dla Ciebie!' href='http://www.emuza.net/'><img src='http://www.emuza.net/images/graffics/logo9.png' border='0'/></a>

<a target='_blank' title='www.eMuza.net - Muzyka dla Ciebie!' href='http://www.emuza.net/'><img src='http://www.emuza.net/images/graffics/logo5.png' border='0'/></a>

<a target='_blank' title='www.eMuza.net - Muzyka dla Ciebie!' href='http://www.emuza.net/'><img src='http://www.emuza.net/images/graffics/logo6.png' border='0'/></a>

<a target='_blank' title='www.eMuza.net - Muzyka dla Ciebie!' href='http://www.emuza.net/'><img src='http://www.emuza.net/images/graffics/logo4.png' border='0'/></a>

 

WYPROMUJ IMPREZĘ

Kategoria: OGŁOSZENIA
Opublikowano: 08 wrzesień 2017
beRRo Wyświetleń: 1887

Organizujesz lub wiesz o ciekawej imprezie? Jeżeli tak, to właśnie teraz możesz wypromować wydarzenie muzyczne, które opublikujemy na naszej stronie. Wystarczy napisać do nas wiadomość i opisać daną imprezę. Czekamy na Waszą aktywność! e-mail: berro@emuza.net

 

WYMAGANE KONTO

Kategoria: OGŁOSZENIA
Opublikowano: 26 kwiecień 2017
beRRo Wyświetleń: 1153

Od dnia dzisiejszego (26.04) każdy gość, który odwiedza naszą stronę, musi posiadać zarejestrowane konto. Oczywiście gdy już takie konto uzyska, będzie mieć większe możliwości (odsłuchania pliku muzycznego, oglądania ciekawych teledysków, itp...). Na ten czas zaostrzyliśmy dostęp tylko dla kategorii MUZYKA MP3. Z dalszym czasem zmienimy również dostęp dla innych kategorii i podkategorii. Już teraz przejdź proces rejestracji i korzystaj z portalu jak to było wcześniej.

 

KONKURS - WYGRAJ BILET NA SILESIA IN LOVE 2015 CHORZÓW

Kategoria: OGŁOSZENIA
Opublikowano: 16 czerwiec 2015
beRRo Wyświetleń: 2100

Konkurs - Wygraj bilet na Silesia In Love 2015 Chorzów

Ogłaszamy konkurs w którym do wygrania są pojedyncze imienne bilety. Do rozdania mamy pięć takich wejściówek na nachodzące wydarzenie SILESIA IN LOVE rozgrywane w Chorzowie (Park Śląski). Będzie to największe święto muzyki elektronicznej na której zagra wielu znanych producentów muzycznych oraz DJ's. Osoby (nazwiska) które wygrają w konkursie będą wpisane na listę gości podczas rozgrywanej imprezy. Bilet będzie do odebrania w kasach biletowych, wystarczy okazać dokument tożsamości. Co zrobić by zdobyć jeden z pięciu biletów za darmo? Wystarczy udostępnić ten wpis na swoim profilu facebook.com

UDOSTĘPNIJ WPIS KONKURSOWY

Listę zwycięzców ogłosimy 29 czerwca 2015 roku o godzinie 20:00 w tym artykule oraz na naszym fanpage (facebook).

LISTA ZWYCIĘZCÓW - GRATULUJEMY

Agata K.
Jakub W.
Marcin G.
Ania W.
Weronika D.

 

FAQ - REGULAMIN

Kategoria: OGŁOSZENIA
Opublikowano: 29 styczeń 2015
beRRo Wyświetleń: 7752

Administracja i użytkownicy nie odpowiadają za pliki zamieszczone na stronie. Publikowane są w celu promocji (odsłuchania) by zachęcić do zakupu. Każdą ścieżkę muzyczną z zewnętrznych serwerów pobierasz na własną odpowiedzialność. Rejestrując się na tej stronie oraz wysyłając wiadomości, akceptujesz naszą Politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.

1. Strona oparta jest na systemie/skrypcie Joomla, który dostępny jest dla każdego użytkownika sieci pod adresem https://downloads.joomla.org

2. Dodatki, komponenty zainstalowane pod system strony bezpośrednio są dostępne pod adresem https://extensions.joomla.org

3. Rejestracji możesz dokonać w zakładce REJESTRACJA. Gdy to zrobisz wystarczy się ZALOGOWAĆ by w pełni korzystać ze strony.

4. Posiadamy dwa języki strony dla witryny POLSKI (PL) oraz ANGIELSKI (EN). Właśnie przy zakładaniu darmowego konta, tzw. REJESTRACJA możesz dokonać wyboru, który język ma być obsługiwany. Opcję tą możesz zawsze zmienić w USTAWIENIA KONTA.

5. Piosenki oraz nagrania w formacie .mp3, są jedynie udostępniane przez dodatki "PKT.2". Każdy użytkownik/gość odwiedzający stronę może odsłuchać plik od danego właściciela konta lub serwera na którym .mp3 się znajduje. Nasz serwer na którym stworzona jest strona nie przechowuje żadnych plików muzycznych.

6. Możliwość usunięcia danego tematu promującego Twoje nagranie w formacie .mp3 zgłaszaj w zakładce KONTAKT bądź bezpośrednio pisząc na E-MAIL berro@emuza.net. W ciągu kilku godzin temat, który udostępnia daną ścieżkę dźwiękową zostanie usunięty na stałe.

7. Reklamy, banery które emituje strona typu "POBIERZ PLIK", "DOWNLOAD" oraz inne podobne nie są naszym wykonaniem. Po wejściu w taki odnośnik kieruje danego użytkownika/gościa odwiedzającego na zupełnie inny adres internetowy.

8. Korzystamy z wtyczki m.in. FACEBOOK, TWITTER oraz innych popularnych serwisów społecznościowych. Właśnie przez takie strony możesz powiadomić znajomych o ciekawym artykule, który został opublikowany na naszej stronie.

9. Chcesz usunąć swoje konto? Zgłoś swój "NICK-NAME" bądź podaj E-MAIL, który został użyty przy zakładaniu konta przez Ciebie. Poinformuj nas o tym przez skrzynkę pocztową berro@emuza.net lub wypełniając formularz kontaktowy w zakładce KONTAKT.

 

FAQ - Jak odsłuchać piosenkę ".mp3" bądź nagranie? Z jakich serwisów korzystamy?

Zachęcamy do korzystania z popularnych serwisów internetowych, które oferują przechowywanie plików muzycznych na swoich serwerach. Player każdy jeden posiada funkcję odtworzenia muzyki, udostępnienie danego pliku innym oraz jest możliwość pobrania go na swój dysk. Działamy na wielu platformach, które przechowują ścieżki muzyczne w bardzo dobrej jakości.

 

ZIPPYSHARE - ZAKOŃCZYŁ DZIAŁALNOŚĆ 2023 ROK - NIE KORZYSTAMY

Serwer ZIPPYSHARE przetrzymuje swój plik maksymalnie 30 dni od daty ostatniej aktywności, po tych dniach plik zostaje automatycznie usunięty na stałe, bądź staje się to dość szybciej w zależności od użytkownika, wydawcy, wytwórni która poinformuje właściciela serwera/strony ZIPPYSHARE. W 2023 roku serwis zaprzestał z oferowania swoich usług, więc jesteśmy zmuszeni z działania jego zrezygnować.

- Player oferuje odtworzenie muzyki (wcisnąć PLAY), zmiana jakości muzyki SD lub HD, pobranie danego pliku na swój dysk (kliknąć strzałkę w prawym dolnym rogu playera).

 

KRAKENFILES - KORZYSTAMY

Serwis KRAKENFILES stał się popularnym serwerem dla przetrzymywanych plików mp3. Dlatego że posiada doskonały panel flash dla urządzeń przenośnych (telefonów) oraz stacjonarnych (laptopy). Pliki na KRAKENFILES są przetrzymywane bezterminowo. Jeżeli chcesz zgłosić plik, wystarczy napisać do administratorów tego serwisu.

- Player posiada funkcję odtworzenia danej ścieżki muzycznej po wciśnięciu "PLAY". Również oferuje pobranie pliku na swój dysk, po wygenerowanym adresie internetowym.

 

SOUNDCLOUD - KORZYSTAMY

Serwis SOUNDCLOUD który staje się bardzo popularny w sieci. Zamieszane sety, nagrania oraz pliki muzyczne są publikowane przez znane światowe gwiazdy oraz osoby prywatne. Jeżeli plik nie spełnia wymogów regulaminu, właściciele serwisu SOUNDCLOUD usuwają go na stałe.

- Player oferuje odtworzenie pliku, udostępnienie go innym na znanych portalach społecznościowych, oraz pobranie gdy wrzucający (autor) zaznaczył taką opcję.

 

MIXCLOUD - KORZYSTAMY

Serwis MIXCLOUD zachowuje w doskonałej jakości swoje pliki muzyczne specjalnie dla Was. Dlatego staje się popularnym źródłem odsłuchiwanych ścieżek muzycznych.

- Na tym playerze mamy możliwość odsłuchanie danego utworu mp3. Udostępnienie go innym użytkownikom oraz pobranie go na swój dysk, gdy jest taka możliwość (plik publiczny / prywatny).

 

HEARTHIS - KORZYSTAMY

Korzystamy również ze znanej platformy HEARTHIS, który ma szeroką gamę rozbudowanego playera muzycznego. Można również zamieszczać komentarze czy pobierać pliki na swoje dyski.

- Serwis HEARTHIS również oferuje swoim klientom odsłuchanie muzyki (wcisnąć PLAY). Udostępnienie go innym użytkownikom internetu oraz ściągnięcie na swoje odbiorniki gdy autor zaznaczył taką opcję przy uploadzie (wrzucaniu).

 

YOUTUBE - KORZYSTAMY

Serwis YOUTUBE znany każdemu użytkownikowi internetu. To baza ogromnej liczby plików, na których prezentowana jest ścieżka muzyczna oraz obraz graficzny.

- Chyba nie trzeba przedstawiać nikomu działanie tego playera. Każdy z Was korzystał z platformy YouTube więc wystarczy włączyć dany plik i cieszyć się słuchaniem wraz z oglądaniem przekazu video. W sieci znajduje się dużo stron, które mają możliwość konwertowania właśnie plików zamieszczonych na YouTube.

Jak widać korzystanie z wtyczek nie jest zbyt trudne. Odsłuchać daną ścieżkę muzyczną możesz w każdej chwili z darmowych i popularnych serwisów, które przechowują dany plik na swoich serwerach. W razie problemów, pytań prosimy pisać na E-MAIL berro@emuza.net

 

COOKIES

Kategoria: OGŁOSZENIA
Opublikowano: 19 kwiecień 2013
beRRo Wyświetleń: 7658

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, pozostaw wszystko bez jakiejkolwiek zmiany. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.

Czym są cookies (ciasteczka)?

To niewielkie informacje nazywane ciasteczkami (z ang. cookie - ciastko) wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedzamy i zapisywane na urządzeniu końcowym (komputerze, laptopie, smartfonie) z którego korzystamy podczas przeglądania stron internetowych.

Co nam dają cookies?

Dzięki "cookie" korzystanie ze stron internetowych jest łatwiejsze i przyjemniejsze, a ich zawartość - teksty, zdjęcia, ankiety, sondy, ale również reklamy - jest lepiej dopasowana do oczekiwań i preferencji każdego użytkownika internetu.

 

ZAMÓW KOSZULKĘ

Kategoria: OGŁOSZENIA
Opublikowano: 21 wrzesień 2012
beRRo Wyświetleń: 8366

ZAMÓW KOSZULKĘ EMUZA.NET

Witajcie, jeżeli jesteście zainteresowani kupnem naszej oficjalnej koszulki portalu EMUZA, to właśnie wyjaśnimy istotne sprawy do zrealizowania zamówienia. Posiadamy koszulki w dwóch kolorach biel/czerń. Logo na koszulce jest dokładnie wtopione i bardzo wytrzymałe na środki piorące. Poniżej loga może (lecz nie musi) pojawić się TWOJA NAZWA, czyli nick z naszego portalu bądź imię/ksywka. Dostępne rozmiary to prawdzie mówiąc posiadamy wszystkie w wymiarach damskich i męskich. Wystarczy przy zamówieniu podać swój upodobany rozmiar. Istotna jest też forma wysyłki, od razu mówimy że taka paczka (priorytet) dostarczona będzie do was w ciągu 2-3 dni roboczych przez pracowników POCZTY. Wszystkie chętne osoby do zakupu naszej koszulki są proszone o kontakt. To właśnie przez drogę elektroniczną uzgodnimy wszelkie formalności.

 

WSPÓŁPRACA Z NASZYM PORTALEM

Kategoria: OGŁOSZENIA
Opublikowano: 14 lipiec 2012
beRRo Wyświetleń: 9807

Witaj, jeżeli jesteś już w tym temacie to z pewnością chciałbyś zawrzeć z nami współpracę lub partnerstwo. Owszem jesteśmy otwarci na każde zgłoszenia/wiadomości i odpowiadamy na wszystkie. Jedyne co musisz zrobić to napisać do nas na ten temat, pisząc kierujemy Cię na formularz kontaktowy. To właśnie tu pisząc, podajesz informacje na jakiej zasadzie miałaby być współpraca (wymiana banerem, butonem, player radiowy, link). Jeżeli posiadasz statystykę, również podaj dostęp byśmy poznali aktywność Twojej strony/portalu/forum.