FAQ - REGULAMIN

POBIERZ | DOWNLOAD

Kategoria: OGŁOSZENIA
Wyświetleń: 7204

Administracja i użytkownicy nie odpowiadają za pliki zamieszczone na stronie. Publikowane są w celu promocji (odsłuchania) by zachęcić do zakupu. Każdą ścieżkę muzyczną z zewnętrznych serwerów pobierasz na własną odpowiedzialność. Rejestrując się na tej stronie oraz wysyłając wiadomości, akceptujesz naszą Politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

1. Strona oparta jest na systemie/skrypcie Joomla, który dostępny jest dla każdego użytkownika sieci pod adresem https://downloads.joomla.org/

2. Dodatki, komponenty zainstalowane pod system strony bezpośrednio są dostępne pod adresem https://extensions.joomla.org/

3. Posiadamy dwa języki strony dla witryny POLSKI oraz ANGIELSKI. Właśnie przy zakładaniu darmowego konta, tzw. REJESTRACJA możesz dokonać wyboru, który język ma być obsługiwany. Opcję tą możesz zawsze zmienić w USTAWIENIA KONTA.

4. Rejestracji możesz dokonać w zakładce REJESTRACJA - gdy to zrobisz wystarczy się zalogować, by w pełni korzystać ze strony.

5. Piosenki oraz nagrania w formacie .mp3, są jedynie udostępniane przez dodatki "PKT.2". Każdy użytkownik/gość odwiedzający stronę może odsłuchać plik od danego właściciela konta lub serwera na którym .mp3 się znajduje. Nasz serwer na którym stworzona jest strona nie przechowuje żadnych plików muzycznych.

6. Możliwość usunięcia danego tematu promującego Twoje nagranie w formacie .mp3 zgłaszaj w zakładce KONTAKT bądź bezpośrednio pisząc na E-MAIL berro@emuza.net - w ciągu kilku godzin temat, który udostępnia daną ścieżkę dźwiękową zostanie usunięty na stałe.

7. Reklamy, banery które emituje strona typu "POBIERZ PLIK", "DOWNLOAD" oraz inne podobne nie są naszym wykonaniem. Po wejściu w taki odnośnik kieruje danego użytkownika/gościa odwiedzającego na zupełnie inny adres internetowy.

8. Korzystamy z wtyczki m.in. FACEBOOK, TWITTER oraz innych popularnych serwisów społecznościowych. Właśnie przez takie strony możesz powiadomić znajomych o ciekawym artykule, który został opublikowany na naszej stronie.

9. Chcesz usunąć swoje konto? Zgłoś swój "NICK-NAME" bądź podaj E-MAIL, który został użyty przy zakładaniu konta przez Ciebie. Poinformuj nas o tym przez skrzynkę pocztową berro@emuza.net

FAQ - Jak odsłuchać piosenkę ".mp3" bądź nagranie?

Opiszemy co musisz zrobić jeżeli chcesz odsłuchać dany utwór muzyczny na stronie. Na wstępie przypominamy że korzystamy z darmowych wtyczek (dodatki do stron internetowych) "PKT.2".

ZIPPYSHARE

Serwer ZIPPYSHARE przetrzymuje swój plik maksymalnie 30 dni od daty ostatniej aktywności, po tych dniach plik zostaje automatycznie usunięty na stałe, bądź staje się to dość szybciej w zależności od użytkownika, wydawcy, wytwórni która poinformuje właściciela serwera/strony ZIPPYSHARE.

PLAYER ZIPPYSHARE

KRAKENFILES

Serwis KRAKENFILES stał się popularnym serwerem dla przetrzymywanych plików mp3. Dlatego że posiada doskonały panel flash dla urządrzeń przenośnych (telefonów) oraz stacjonarnych (laptopy). Pliki na KRAKENFILES są przetrzymywane bezterminowo. Jeżeli chcesz zgłosić plik, wystarczy napisać do administratorów tego serwisu.

PLAYER KRAKENFILES

SOUNDCLOUD

Serwis SOUNDCLOUD który staje się bardzo popularny w sieci. Zamieszane sety, nagrania oraz pliki muzyczne są publikowane przez znane światowe gwiazdy oraz osoby prywatne. Jeżeli plik nie spełnia wymogów regulaminu, właściciele serwisu SOUNDCLOUD usuwają go na stałe.

PLAYER SOUNDCLOUD

YOUTUBE

Serwis YOUTUBE znany każdemu użytkownikowi internetu. To baza ogromnej liczby plików, na których prezentowana jest ścieżka muzyczna oraz obraz graficzny.

PLAYER YOUTUBE

Jak widać korzystanie z wtyczek nie jest zbyt trudne. Odsłuchać daną ścieżkę muzyczną możesz w każdej chwili z darmowych i popularnych serwisów, które przechowują dany plik na swoich serwerach. W razie problemów, pytań prosimy pisać na E-MAIL berro@emuza.net

Szybkie pobieranie