POLECANE IMPREZY

Nie masz planów na przyszłą imprezę lub nie wiesz gdzie się wybrać ze znajomymi? W tym dziale udostępniamy nadchodzące imprezy, festivale ze światowego oraz polskiego świata clubbingu. Poznaj datę doskonałego wydarzenia dla Ciebie oraz zamów bilet i przeżyj to na żywo ze swoimi przyjaciółmi razem.

Dreamstate Europe 2021 - Arena Gliwice

Kategoria: POLECANE IMPREZY
Wyświetleń: 38

Dreamstate Europe 2021 - Arena Gliwice

"Don't worry, we will dance together again" - to hasło przyświeca nam przez długi już okres, bo bardzo tęsknimy za wspólnymi emocjami przeżywanymi podczas naszych wydarzeń. Wydaje się, że najgorsze już za nami, że widać światełko w tunelu i właśnie w taki sposób postrzegamy drugą połowę 2021 roku.

Bilety i informacje www.dreamstatepoland.com

Sytuacja epidemiologiczna w Europie jest bardzo zła i rządowe rozporządzenia na dzisiaj w Polsce nie rokują, aby nasze spotkanie podczas Dreamstate Europe 10 kwietnia mogło się odbyć w zaplanowanym terminie, choć bardzo byśmy tego chcieli. Najważniejsze jest jednak bezpieczeństwo i zdrowie nas wszystkich.

 

Sensation 'Beyond' 2021 - Johan Cruijff ArenA

Kategoria: POLECANE IMPREZY
Wyświetleń: 33

Sensation 'Beyond' 2021 - Johan Cruijff ArenA

Drodzy Fani,

Mamy nadzieję, że Ty, Twoja rodzina i przyjaciele jesteście bezpieczni i zdrowi.

W ostatnich tygodniach bezprecedensowa sytuacja o niezmierzonej skali rozwinęła się w sposób, który aż do niedawna uważalibyśmy za niewyobrażalny. Wpłynął na wszystkie aspekty naszego życia kulturalnego i społecznego.

Z wielkim smutkiem musimy Państwa poinformować, że rząd holenderski wydał oficjalną dyrektywę wymagającą odroczenia wszystkich wydarzeń zaplanowanych do 1 września 2020 roku.

Zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby znaleźć alternatywę. Z przyjemnością informujemy, że znaleźliśmy nowy termin Beyond Sensation: 3 lipca 2021 r. Twój bilet i / lub pakiet hotelowy zachowują ważność w tym nowym terminie. Chcielibyśmy zobaczyć Cię w przyszłym roku, aby wspólnie świętować życie!

 

27. Pol'and'Rock Festival

Kategoria: POLECANE IMPREZY
Wyświetleń: 32

27. Pol'and'Rock Festival

Oficjalne wydarzenie 27. Festiwalu Pol'and'Rock.

Pol'and'Rock Festival to ogromna letnia i darmowa impreza muzyczna organizowana na przełomie lipca i sierpnia. Organizatorem Festiwalu jest WOŚP, która tym letnim koncertem chce podziękować wszystkim wolontariuszom i ludziom wspierającym jej styczniowe, finałowe działania.

Kochani! Znacie nas i wiecie, że łatwo się nie poddajemy. Żadne wichury, żadne burze, żadne nagłe wiatry i trzęsienia ziemi nie odbiorą nam energii, z jaką tworzymy Najpiękniejszy Festiwal Świata.

 

Orange Warsaw Festival 2021 - Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Kategoria: POLECANE IMPREZY
Wyświetleń: 41

Orange Warsaw Festival 2021 - Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Orange Warsaw Festival 2021 (4-5 czerwca 2021)

TWÓJ BILET NA ORANGE WARSAW FESTIVAL 2020 ZACHOWUJE WAŻNOŚĆ!

Zachowując swój bilet na Orange Warsaw Festival 2020 zyskujesz gwarancję udziału w festiwalu w 2021 roku w najlepszej cenie. W ten sposób wspierasz również artystów i cały świat muzyczny w czasach pandemii. Sprzedaż biletów na Orange Warsaw Festival 2021 rozpocznie się 1 czerwca br. od puli Regular Tickets w cenie 469 zł (karnet dwudniowy) oraz 309 zł (bilet jednodniowy). Bilety i karnety dostępne będą także z 15% rabatem dla klientów Orange.

Na Orange Warsaw Festival 2021 nie będzie prowadzona sprzedaż biletów oraz karnetów z puli Early Bird Tickets. Start sprzedaży rozpocznie się z poziomu Regular Tickets.

 

Scooter - Warszawa - COS Torwar 30.10.2021

Kategoria: POLECANE IMPREZY
Wyświetleń: 30

Scooter - Warszawa - COS Torwar 30.10.2021

Jedyny w swoim rodzaju zespół Scooter ponownie w Polsce - aż na trzech koncertach!

Scooter to niemiecka grupa, założona w 1993 roku w Niemczech. Muzyka, jaką wykonują określana jest połączeniem gatunków dance, rave, breakbeat hardcore, happy hardcore, trance oraz techno. Ich pierwszy singiel "Hyper Hyper" szybko odniósł ogromny sukces, a powstał w wyniku freestyle'u wokalisty H.P. Baxxtera do tanecznego utworu instrumentalnego. Na przestrzeni tylu lat na scenie zespół wydał już ponad 20 studyjnych albumów, a jednymi z ich największych hitów są "How Much Is The Fish", "Maria", "One" czy "The Logical Song".

Bilety dostępne na www.followthestep.com oraz w bileteriach Biletomat.pl - bilety online, Eventim.pl, ebilet.pl, Going. i GoOut oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży empik, Saturn Polska i MediaMarkt Polska.

 

FEST Festival 2021 - Park Śląski

Kategoria: POLECANE IMPREZY
Wyświetleń: 23

FEST Festival 2021 - Park Śląski

FEST Festival 2021 nadchodzi! Tym razem wracamy w formule 4-dniowej! Ponownie zaczarujemy Park Śląsk wspólnie z największymi międzynarodowymi i polskimi gwiazdami. Będzie jeszcze więcej scen muzycznych, jeszcze więcej atrakcji i jedyna w swoim rodzaju FEST atmosfera. Więcej informacji: www.festfestival.pl

 

Open'er Festival 2021 - Gdynia-Kosakowo Airport

Kategoria: POLECANE IMPREZY
Wyświetleń: 28

Open'er Festival 2021 - Gdynia-Kosakowo Airport

Nadchodzi kolejna edycja tego popularnego wydarzenia jakim jest Open'er Festival. Tegoroczna edycja rozegra się w dniach 30.06 - 03.07 (2021 roku). Zapraszamy po szczegółowe informacje na organizowane wydarzenie.

 

Strona 1 z 227