Baner cdpa.pl

PŁYTY/ALBUMY

Witaj, jeżeli chcesz poznać datę premiery swojego wyczekiwanego albumu to właśnie dobrze trafiłeś. Podajemy informację dokładnej daty wydania płyty oraz do każdej zamieszczamy listę utworów jakie znajdą się na krążku z dodatkiem opisu czy okładką.

donGURALesko - Dziadzior (2020)

Kategoria: PŁYTY/ALBUMY
Wyświetleń: 138

donGURALesko - Dziadzior (2020)

Data premiery: 15.05.2020

22 lata na scenie. 2200 koncertów. 20 płyta w łącznej dyskografii donGURALesko w 2020 roku. DZIADZIOR to najbardziej hip-hopowy album w karierze rapera. Prawdziwy longplay, 74 minuty bezkompromisowego rapu (więcej nie mieści się na CD), 21 tracków, 9 gości, 9 producentów, 3 djów. RAP! DZI-DZI-DZIADZIOR!

 

VNM - Hope for the best (2020)

Kategoria: PŁYTY/ALBUMY
Wyświetleń: 136

VNM - Hope for the best (2020)

Data premiery: 08.05.2020

Krajobraz VNMa zastany po jego ostatnim albumie nagranym w hołdzie dla samoświadomości: tak jak CTDN przyniósł zarówno autorowi jak i słuchaczom ogrom rozwiązań, tak Hope For The Best pozostawia po sobie wiele pytań bez odpowiedzi. VNM, będąc pogodzony już sam ze sobą, rozważa o swoim obecnym podejściu do tworzenia i słuchania muzyki („Vent”, „Tak jak ja”), o decyzjach związanych z posiadaniem potomstwa („Unborn”) czy uzależnieniu od telefonu i obecnej roli social mediów („Biały szum”). Mimo nowych niewiadomych w życiu VNMa niemal wszystkie utwory, położone na często nieoczywistych w doborze produkcjach łączy cicha wiara autora w to, że po prostu wszystko będzie dobrze.

 

ReTo/Borixon - 420024 (2020)

Kategoria: PŁYTY/ALBUMY
Wyświetleń: 150

ReTo/Borixon - 420024 (2020)

Data premiery: 20.04.2020

420024” to tytuł długo oczekiwanej płyty duetu ReTo / Borixon. Prace nad albumem rozpoczęły się w 2018 roku. Procesowi twórczemu nie towarzyszyła jednak żadna presja, dzięki czemu materiał powstawał swoim tempem. Artyści określają go jako naturalne zderzenie ludzi reprezentujących różne pokolenia.

 

TPS - Selfmade (2020)

Kategoria: PŁYTY/ALBUMY
Wyświetleń: 137

TPS - Selfmade (2020)

Data premiery: 08.05.2020

TiW Music prezentuje nowy solowy album od TPS'a. Nowa produkcja zatytułowana „Selfmade” to kolejny krok naprzód w karierze radomskiego rapera. Płyta naszpikowana jest mocnymi, autentycznymi tekstami w których Wojtek bez ogródek przedstawia komentarz do otaczającej go rzeczywistości. Album „Selfmade” to także hołd złożony pracy jaką on sam włożył w to aby stać się lepszym człowiekiem - głową rodzinny, biznesmenem oraz promotorem nowych talentów. Gratką dla słuchaczy będzie zapewne fakt iż na albumie pojawi się kilku topowych graczy z którymi TPS nigdy wcześniej nie współpracował. Sarius w numerze „Samowystarczalny” oraz Ero JWP w numerze „Nauka” dają pełny popis swoich wielkich możliwości. Info na temat pozostałych gości wciąż trzymane jest w tajemnicy aż do czasu ujawnienia pełnej tracklisty.

 

Ten Typ Mes, Bartosz Tkacz, Szogun - Biały Tunel (2020)

Kategoria: PŁYTY/ALBUMY
Wyświetleń: 220

Ten Typ Mes, Bartosz Tkacz, Szogun - Biały Tunel (2020)

Data premiery: 06.03.2020

Biały Tunel to energia powstała ze zderzenia trzech muzycznych elektronów: Piotra Szmidta (Ten Typ Mes), Bartosza Tkacza i Bartka Pietrzaka (Szogun). Eklektyzm, którym emanuje album, jest efektem wspólnych poszukiwań twórczych rapera, jazzmana 
i producenta hiphopowego. Artyści zabierają słuchaczy w bezkompromisową podróż przez świat nocnych klubów, filmowych wspomnień z lat dziewięćdziesiątych oraz intymnych opowieści w towarzystwie instrumentów dętych. Wszystkie te zabiegi stworzyły jakość, którą trudno jednoznacznie sklasyfikować - znalazło się tu miejsce zarówno dla rozmaitych gatunków elektroniki jak i hiphopu. Biały Tunel to 12 utworów, do których zaproszeni zostali również niecodzienni goście, którzy będą kolejno ujawniani.

 

Kafar Dixon37 - Panaceum 3: czarno na białym (2020)

Kategoria: PŁYTY/ALBUMY
Wyświetleń: 156

Kafar Dixon37 - Panaceum 3: czarno na białym (2020)

Data premiery: 28.02.2020

„Panaceum 3: czarno na białym” od Kafara z ekipy Dixon37 to album zwieńczający trylogię warszawskiego rapera sygnowaną tytułem "Panaceum". Płyta obfituje w teksty celnie opisujące polską, nierzadko trudną rzeczywistość. Brzmieniowo na albumie dominować będą klasyczne, oldschool’owe produkcje, ale nie zabraknie również bardziej nowoczesnych, eksperymentalnych akcentów.

 

Słoń & Dope D.O.D. - Sick6Six (2020)

Kategoria: PŁYTY/ALBUMY
Wyświetleń: 202

Słoń & Dope D.O.D. - Sick6Six (2020)

Data premiery: 14.02.2020

„Sick6Six” to osiem utworów stworzonych w kolaboracji Słonia z holenderskim składem Dope D.O.D.! Zgodnie z zapowiedziami, pojawi się tutaj kilku gości z zagranicy oraz jeden z Polski. Wśród producentów znajdziemy ścisłą czołówkę polskiej sceny hip-hopowej oraz nadwornego producenta Dope D.O.D. - Chubeats’a.

 

Strona 1 z 55