Przystanek Woodstock - 21 edycja tego festivalu odbędzie się już w środę 30 lipca i zakończy się 1 sierpnia 2015 roku. Jak w każdym roku również i w tym będzie dostępna transmisja na żywo z tego festivalu, który można oglądać za pośrednictwem profilu kręciołaTV. Również ruszyło od niedawna radio tego wydarzenia na którym są udostępniane ciekawe wywiady z artystami muzycznymi.
RADIO WOODSTOCK
Duża Scena / Big Stage
Czwartek, 30 lipca
15:00 – ORKIESTRA
15:10 – ILLUSION
16:40 – PULL THE WIRE
18:00 – ANIA RUSOWICZ
19:30 – ORGANEK
20:50 – SHAKA PONK
22:20 – WITHIN TEMPTATION
23:50 – DREAM THEATER
01:20 – COMA
Piątek, 31 lipca
15:00 – BLACK RADIO
16:10 – FURYON
17:20 – DECAPITATED
18:50 – (h.e.d.) P.E.
20:20 – VOO VOO
21:50 – MODESTEP
23:20 – AFRO CELT SOUND SYSTEM
00:50 – CONGO NATTY
Sobota 1 sierpnia
15:00 – PEOPLE OF THE HAZE
16:10 – TRZYNASTA W SAMO POŁUDNIE
17:30 – EVOL WALKS
18:50 – PROLETARYAT
20:20 – ELUVEITIE
21:50 – BLACK LABEL SOCIETY
23:20 – SHAGGY
00:50 – FLOGGING MOLLY
02:20 - Koniec
Mała Scena / Second Stage
Czwartek, 30 lipca
16:00 – THE CHIKITAS
17:10 – DOMOWE MELODIE
18:40 – BIG DAY
20:00 – O. TORVALD
21:20 – LIPALI
22:50 – MROZU
00:20 – CURLY HEADS
Piątek, 31 lipca
16:00 – FINNEGAN’S HELL
17:20 – PACESHIFTERS
18:40 – CANAILLES
20:00 – KUBA PŁUCISZ & GUESTS
21:30 – FRONTSIDE
22:50 – MELA KOTELUK
00:20 – JAZZOMBIE
Sobota , 1 sierpnia
16:00 – JAMARAM
17:20 – VENFLON
18:40 – ROAN
20:00 – SCARECROW
21:20 – GRUBSON
22:50 – OBERSCHLESIEN
00:20 – EMINENCE
Scena Pokojowej Wioski
Środa, 29 lipca
16:00 – POGORIA
17:00 – LAZY CLASS
18:00 – O.D.C.
19:20 – RUIN CATS
20:40 – REJESTRACJA
22:00 – THE ANALOGS
23:20 – FARBEN LEHRE
Czwartek, 30 lipca
16:00 – BAOBAB
17:00 –RAGGABARABANDA
18:00 – ROOTS ROCKETS
19:20 – BETHEL
20:40 – SHATA QS
22:00 – DAMIAN SYJONFAM
23:20 – KONIEC ŚWIATA
Piątek, 31 lipca
16:00 – MACZKU PACZKE
17:00 – PSY WOJNY
18:00 – QULTURKA
19:20 – TUFF ENUFF
20:40 – HOPE
22:00 – ANTI TANK NUN
23:20 – GA-GA ZIELONE ŻABKI
Sobota, 1 sierpnia
16:00 – SOULJA HOOLIGANS
17:00 – SKOWYT
18:00 – SEXBOMBA
19:20 – BAPU
20:40 DZIOŁO
22:00 – MUCHY
23:20 – LEMON
Scena Akademii Sztuk Przepięknych
Środa, 29 lipca
15.00 Kasia Kowalska
18.00 Stand-up bez cenzury
24:00 Urszula
1:30 Film Polskie Gówno
Czwartek, 30 lipca
10.00 Tymon Tymański
11.30 Janina Ochojska/ Ks. Jan Kaczkowski
13.30 Dr Irena Eris
23:00 Julia Marcell
1.00 Marek Napiórkowski
Piątek, 31 lipca
10.00 Rafał Sonik
11.30 Maria Rotkiel
13.30 Marcin Iwińśki
2.00 Teatr 6.piętro – Central Park West
Sobota, 1 sierpnia
10.00 Anna Czerwińska
11.30 Aleksander Doba
13.30 Aktorzy teatru 6.piętro
Przystanek Woodstock NA ŻYWO
DUŻA SCENA
MAŁA SCENA