Disco Polo - Podbeskidzka Gala (Bielsko-Biała) 15.07.2016

Wielkie wydarzenie muzyki discopolo odbędzie się w Bielko-Białej na ulicy Karbowa 26. Wystąpi wiele znanych zespołów DISCO-POLO m.in. Fajters, After Party, Łobuzy, Mario Bischin, Bayer Full, Boys, Weekend oraz Akcent.
BILETY
http://podbeskidzkagaladisco.pl/podbeskidzka-gala-disco-polo-bilety.html
Weekend - Oni tu są i grają dla nas