Qlimax Festival - The Source (28.11.2020)

Kategoria: QLIMAX INFORMACJE
Wyświetleń: 196

Qlimax Festival - The Source (28.11.2020)

Nowe doświadczenie kultowego Qlimax czeka na Ciebie już 28 Listopada 2020 rok.

Nowe doświadczenie kultowego eventu - Qlimax - czeka na Ciebie już 28 Listopada 2020 roku. Nie jest to wydarzenie, nie transmisja na żywo, ale podróż audiowizualna. Nadchodzi Qlimax - The Source.

Qlimax - The Source, zanurzy Cię w mistyczny świat, dzięki audiowizualnemu doświadczeniu online, które przekształci Twój dom w świątynie muzyki Hardstyle. Pełna impreza z udziałem poszczególnych aktów - The Ritual, The Source i The Afterparty - zawierać będzie wszystkie charakterystyczne elementy, które definiują wiodącą na świecie imprezę. Połączenie największych Hardstyle'owych części, zupełnie nowej muzyki i przełomowych wizualnych efektów sprawia, że "The Source" będzie wyjątkową filmową podróżą w tych ciężkich czasach.

Źródłem Qlimax - The Source, będzie sześcio-rozdziałowa opowieść, która zaprasza Cię w podróż w głąb dźwięki, podążając ścieżkami starożytnej mocy. Podróż, która pozwoli Ci odkryć nowe królestwa i rytuały, z których każdy zawiera własną ścieżkę dźwiękową stworzoną przez siedmiu legendarnych kapłanów z Qlimax.

Czy masz to, czego potrzeba, aby stać się jednym ze źródeł ?

Dołącz do podróży ! Bilety na jedną noc Qlimax The Source trafią do sprzedaży w najbliższą Sobotę (31 Października). Dostępne będą na https://shop.q-dance.com, razem z limitowaną The Source Mask.

Szybkie pobieranie