Najpopularniejszy festival Tomorrowland w Belgii został przeniesiony

Kategoria: TOMORROWLAND INFORMACJE
Wyświetleń: 41

Najpopularniejszy festival Tomorrowland w Belgii został przeniesiony

Drodzy Ludzie jutra, Nasze regularne festiwalowe weekendy pod koniec lipca prawdopodobnie nadejdą w tym roku zbyt wcześnie z powodu trwającej pandemii COVID-19. Mamy nadzieję, że do końca lata sytuacja ulegnie poprawie.

Dlatego tylko w 2021 roku Tomorrowland przeniesie się na 27, 28 i 29 sierpnia (Festiwalowy weekend 1) oraz 3, 4 i 5 września (Festiwalowy weekend 2). Chcemy pozostać pozytywnie nastawieni do niezapomnianego końca lata 2021 roku, ale zdajemy sobie sprawę, że jest też szansa, że ​​16. edycja Tomorrowland może odbyć się w 2022 roku.

Tomorrowland jest wdzięczny za tak bliską i pozytywną współpracę z lokalnymi i krajowymi rządami oraz ekspertami. Wszelkie decyzje i wytyczne dotyczące wydarzeń plenerowych, które zostaną podjęte w najbliższych miesiącach, będą przestrzegane. Spodziewamy się, że wrócimy do Ciebie w maju ze szczegółową aktualizacją. Na razie będziemy ciężko pracować, aby zrealizować najpiękniejszy i najbezpieczniejszy festiwal. Wraz z ludźmi jutra wierzymy w lepsze czasy.

Szybkie pobieranie