W sobotę premiera klipu Pawbeats ft. Kali x Monika Kazyaka - Anioły x Demony

W najbliższą sobotę (20.02.2016) premiera kolejnego klipu od Marcin Pawłowski-Pawbeats. Gościnnie Marcin "Kali" Gutkowski oraz Monika Kazyaka Official.
Po niewątpliwym sukcesie „Utopii”, która uzyskała status "złotej płyty", Pawbeats powraca z kolejnym albumem. Bydgoski producent tym razem postanowił pójść o krok dalej i zamiast standardowego wydawnictwa podarować słuchaczom nieszablonowy projekt składający się z kilku, integralnych części.
- "Pawbeats Orchestra" to twór łączący różne aspekty naszej pracy: wydajemy album, następnie gramy go na koncercie w specjalnie przygotowanych aranżacjach, by ostatecznie otrzymać wizję i fonię na koncertowym DVD - tłumaczy artysta.