Zobacz foto-galerie z pierwszej edycji Disco Festival Żuromin 2016

20 dnia sierpnia na stadionie miejskim w Żurominie, rozgrywano pierwszą edycję DISCO FESTIVAL, na którym słyszane były gwiazdy muzyki discopolo. Na scenie pojawiły się zespoły m.in. AKCENT, BOYS, MIG, POWER PLAY, PIĘKNI I MŁODZI, SPONTAN, JAGODA, LIDER DANCE, MEGUSTAR I INNI. Już teraz zapraszamy do oglądania zdjęć z tego wydarzenia. Miejmy nadzieję, że w nadchodzącym roku również rozegrana zostanie druga edycja DISCO FESTIVAL.
1 Disco Festival Żuromin 2016