Sylwester we Wrocławiu z Dwójką (31.12.2015)

https://www.facebook.com/sylwesterdwojki
31 grudnia, o godzinie 20:00 rozpocznie się sylwester na Wrocławski Rynek
Sześć godzin muzyki i szampańskiej zabawy, największe polskie i światowe przeboje – wszystko to już 31 grudnia na wrocławskim Rynku!
Na scenie wystąpią: Maryla Rodowicz, Ewa Farna, SARSA, Margaret, Andrzej Piaseczny/oficjalny profil, Lady Pank, Dawid Podsiadło, Feel, HEY, Ira, Varius Manx, Kasia Stankiewicz, Rafał Brzozowski - strona oficjalna, Ewelina Lisowska, Natalia Przybysz, Natalia Schroeder, Kasia Cerekwicka, Natalia Nykiel, Krzysiek Zalewski, Kasia Popowskaa, chór Sound'n'Grace, a także finaliści The Voice of Poland (Krzysztof Iwaneczko, Ana Andrzejewska, William Prestigiacomo i Tobiasz Sixtus Staniszewski) oraz zagraniczni artyści: Kate Ryan, zespół Orchestral Manoeuvres in the Dark i formacja The Stranglers (Official).
„Sylwester z Dwójką. Europa bawi się we Wrocławiu” można będzie obejrzeć na żywo w TVP2.